Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE FENERESH K2 LAMP DOCTOR

L500

 • K2 LAMP DOCTOR – pastë për rinovim/ luçidim fenerësh për përdorim me makineri ose për përdorim manual.
 • Shumë shpejt dhe përgjithmonë largon gërvishtjet, zbardhimin, çngjyrosjen dhe zverdhjen.
 • Fenerët duken si të rinj pas përdorimit.
 • Është e përshtatshme edhe për luçidimin e sipërfaqeve prej pleksiglasi, p.sh. fener motoçikletash, dritaret e rulove, varkave dhe avionëve.

L500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE FENERESH K2 LAMP DOCTOR

PASTE FENERESH K2 LAMP DOCTOR

 • K2 LAMP DOCTOR – pastë për rinovim/ luçidim fenerësh për përdorim me makineri ose për përdorim manual.
 • Shumë shpejt dhe përgjithmonë largon gërvishtjet, zbardhimin, çngjyrosjen dhe zverdhjen.
 • Fenerët duken si të rinj pas përdorimit.
 • Është e përshtatshme edhe për luçidimin e sipërfaqeve prej pleksiglasi, p.sh. fener motoçikletash, dritaret e rulove, varkave dhe avionëve.

PËRDORIMI:

Luçidim mekanik me makineri:

 1. Rekomandohet të mbulohen skajet e sipërfaqeve ngjitur me një shirit mbrojtës.
 2. Për fenerë shumë të dëmtuar para luçidimit, përdorni letër 2000-3000.

Luçidim me dorë:

 1. Pastroni dhe degrasatojini sipërfaqet paraprakisht (p.sh. me pastruesK2 T6 KLINET).
 2. Aplikoni pastën me një sfungjer ose mikrofibër dhe luçidojini fenerët derisa të kenë një shkëlqim dhe një sipërfaqe të lëmuar.
 3. Pastroni sipërfaqet me mikrofibër.

Këshillë: Për të mbrojtur fenerët nga zverdhja dhe njollosja përsëri, rekomandojmë përdorimin e dyllit sintetik K2 Quantum.

 • Prezantimi

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: PASTE FENERESH K2 LAMP DOCTOR

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE FENERESH K2 LAMP DOCTOR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX E ZEZE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Autonivelant 1-7mm PLANO 120S/F
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë Akrilike Fliesen Farbe F20
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAST QERAMIKE SONAX "Ceramic Coating"
PAST QERAMIKE SONAX "Ceramic Coating"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL PLLAKASH MAPEI ADESILEX P10
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Detergjent i fuqishëm acidik për pllaka
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart