Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Fshesë me korrent – VC13301

L8,500

 • Pastrim i lagësht dhe i thatë
 • Tensioni: 220V-240V~50/60Hz
 • Fuqia hyrëse: 1300 W
 • Rrjedha e ajrit: 1.8 CBM/Min
 • Presioni vakum:≥18KPa
 • Kapaciteti i pluhurit: 30L
 • Pa prizë të veglave elektrike
 • Kablloja e energjisë: 1.8 m

L8,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Fshesë me korrent – VC13301

Fshesë me korrent – VC13301

 • Pastrim i lagësht dhe i thatë
 • Tensioni: 220V-240V~50/60Hz
 • Fuqia hyrëse: 1300 W
 • Rrjedha e ajrit: 1.8 CBM/Min
 • Presioni vakum:≥18KPa
 • Kapaciteti i pluhurit: 30L
 • Pa prizë të veglave elektrike
 • Kablloja e energjisë: 1.8 m

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fshesë me korrent – VC13301”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PISTOLETE PER MAJA DHE GOZHDE ACN50401
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI E ASHPËR P335 FÖRCH 5*
PASTE LUCIDIMI E ASHPËR P335 FÖRCH 5*
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Llaç i gatshëm për përdorim MAPECEM PRONTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA NAUTICA 2L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llac bllokues i ujit LAMPOSILEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shtresë për veshjet dekorative ACRYL DECO
Fshesë me korrent – VC13301
Fshesë me korrent – VC13301
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart