Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLET PËR ZIFTË TE LËNGSHËM

Add your review

Përshkrim

Pistoletë e filxhanit me presion shumë kompakte dhe e dobishme për vendosjen e vulës së zgavrës. Ideale për përdorim edhe në zona të ngushta si p.sh. harqet e rrotave.

  • Me bashkim me veprim të shpejtë – për ndërrim të shpejtë dhe të lehtë të shtizave
  • Dizajn i qëndrueshëm, kompakt

Njoftim

Përfshirë najloni dhe shtizë spërkatëse me kënd

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLET PËR ZIFTË TE LËNGSHËM

PISTOLET PËR ZIFTË TE LËNGSHËM

Përshkrim

Pistoletë e filxhanit me presion shumë kompakte dhe e dobishme për vendosjen e vulës së zgavrës. Ideale për përdorim edhe në zona të ngushta si p.sh. harqet e rrotave.

  • Me bashkim me veprim të shpejtë – për ndërrim të shpejtë dhe të lehtë të shtizave
  • Dizajn i qëndrueshëm, kompakt

Njoftim

Përfshirë najloni dhe shtizë spërkatëse me kënd

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLET PËR ZIFTË TE LËNGSHËM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SOLUCION PER LARJE FENERI ME AVULL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL ZJARRËDURUESE NOVABOND FR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak transparent poliuretani Bruck 410
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KIT LUCIDIMI PER FENERE MAKINE
KIT LUCIDIMI PER FENERE MAKINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Rezinë Epokside Dekorative Epoxol 2874
Rezinë Epokside Dekorative Epoxol 2874
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato QUARTZ DECOR
PISTOLET PËR ZIFTË TE LËNGSHËM
PISTOLET PËR ZIFTË TE LËNGSHËM
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart