Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Katalit transparent Smart 300 B

L2,900L13,000

• Aromë e lehtë
• Kohë normale tharjeje
• Shumë rezistent ndaj zverdhjes
• Nuk ndikon tek saktësia e ngjyrave
• Përmirëson karakteristikat e zmerilimit

SKU: N/A Tag:

L2,900L13,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Katalit transparent Smart 300 B

Katalit transparent Smart 300 B

Katalit transparent i një cilesie të lartë që përdoret për produktin Smart 300 A.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Kohë normale tharjeje
• Shumë rezistent ndaj zverdhjes
• Nuk ndikon tek saktësia e ngjyrave
• Përmirëson karakteristikat e zmerilimit

Rekomandimet për përdorim
Përdoret si katalit në sistemin e astarit me bazë poliuretani Smart 300 A.

 

Ruajtja
24 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.

Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Katalit transparent Smart 300 B


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Katalit transparent Smart 300 B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Rezin Epokside me 2 komponentë

Rezin Epokside me 2 komponentë

Sold by Bojra Tirana
L2,900L12,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Alpen Stabil

Bojë akrilike Alpen Stabil

Sold by Bojra Tirana
L2,700L7,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç hidroizolues fleksibël me bazë çimento
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fino NATURAL KALK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pistolete boje elektrike 450W EMTOP ESGN35001
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës druri i lëngshëm (EN 204 D4)
Katalit transparent Smart 300 B

L2,900L13,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart