Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SPRAJT ME TË GJITHA KODET “RAL”

Add your review

L1,200

Në dyqanin tonë, ne jemi krenarë që ofrojmë përzgjedhjen më të gjerë të bojës me spërkatje me cilësi të lartë në çdo ngjyrë RAL që mund të imagjinohet. Pavarësisht nëse jeni duke lyer një send të vogël shtëpiake ose duke punuar në një projekt industrial në shkallë të gjerë, ne kemi bojën e përsosur me spërkatje për nevojat tuaja. Dyqani ynë mbart vetëm markat më të mira të bojës me spërkatje, duke siguruar që çdo kanaçe që blini të jetë e cilësisë më të lartë.

L1,200


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SPRAJT ME TË GJITHA KODET “RAL”

Mirë se vini në dyqanin tonë të bojrave me spray!

Në dyqanin tonë, ne jemi krenarë që ofrojmë përzgjedhjen më të gjerë të bojës me spërkatje me cilësi të lartë në çdo ngjyrë RAL që mund të imagjinohet. Pavarësisht nëse jeni duke lyer një send të vogël shtëpiake ose duke punuar në një projekt industrial në shkallë të gjerë, ne kemi bojën e përsosur me spërkatje për nevojat tuaja. Dyqani ynë mbart vetëm markat më të mira të bojës me spërkatje, duke siguruar që çdo kanaçe që blini të jetë e cilësisë më të lartë.

Një larmi e gjerë përfundimesh dhe nivelesh të tejdukshmërisë

Ne e kuptojmë se çdo projekt është unik, kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë të përfundimeve dhe niveleve të tejdukshmërisë për të zgjedhur. Finiturat tona mat janë perfekte për të krijuar një pamje elegante dhe moderne, ndërsa përfundimet tona me shkëlqim shtojnë një prekje magjepsëse në çdo sipërfaqe. Ne kemi edhe përfundime gjysmë-shkëlqim për ata që duan diçka në mes.

Kutitë tona të spërkatjes vijnë gjithashtu në nivele të ndryshme të tejdukshmërisë dhe mbulimit. Disa projekte kërkojnë mbulim të plotë pa goditje të dukshme peneli, ndërsa të tjerë mund të kenë nevojë vetëm për një shtresë të lehtë. Cilatdo qofshin nevojat tuaja, ne kemi një bojë llak që do të funksionojë për ju.

Bojëra me spërkatje speciale për projekte unike

Përveç bojrave tona standarde me spërkatje, ne kemi gjithashtu një shumëllojshmëri të bojrave me spërkatje të specializuara për ata që kërkojnë diçka unike. Bojërat tona me spërkatje metalike janë perfekte për t’i dhënë një prekje shkëlqimi çdo projekti, ndërsa sprajet tona fluoreshente do ta bëjnë punën tuaj të dallohet në errësirë. Ne mbajmë edhe bojëra me llak që shkëlqejnë në errësirë për ata që kërkojnë diçka vërtet të veçantë.

Në dyqanin tonë, ne krenohemi që ofrojmë jo vetëm një përzgjedhje të gjerë të bojrave me spërkatje, por edhe shërbim të shkëlqyer ndaj klientit. Stafi ynë i ditur është gjithmonë në dispozicion për t’iu përgjigjur çdo pyetjeje që mund të keni dhe t’ju ndihmojë të gjeni bojën e përsosur me spërkatje për projektin tuaj. Shkoni në dyqanin tonë sot dhe shikoni vetë pse ne jemi destinacioni i duhur për të gjitha nevojat tuaja për bojë llak!

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SPRAJT ME TË GJITHA KODET “RAL””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJAK PLLAKASH MAPEI KERACOLOR FF
BOJAK PLLAKASH MAPEI KERACOLOR FF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento antikoroziv MAPEFER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE PASTRIMI ME DEPOZITE POSHTE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues i lëngshëm FUGA SHINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent Graf 200 B

Astar transparent GRAF 200 A

Sold by Bojra Tirana
L3,200L12,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË PËR BOJRA MAKINASH
SPRAJT ME TË GJITHA KODET “RAL”
SPRAJT ME TË GJITHA KODET “RAL”
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart