Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

HIDROIZOLUES TARRACASH ISOMAT PU-510

L9,500

 • Mekanike, kimike, termike, UV dhe vetitë e rezistencës ndaj motit, siç bazohet në të pastër, elastomer, hidrofobik rrëshirat poliuretani.
 • Një membranë e vazhdueshme, elastike, e papërshkueshme nga uji, e përshkueshme nga avujt, pa tegela apo fuga.
 • Ngjitje e shkëlqyer me një sërë nënshtresash të tilla si betoni, malla dhe shumica shtresa hidroizoluese.
 • Aplikueshmëri edhe në nënshtresa të parregullta.
 • Një zgjidhje e përballueshme dhe e besueshme për hidroizolim.
 • Disponueshmëria në të bardhë dhe ngjyra të tjera. Kur a ngjyra e errët e ISOFLEX-PU 510 ka qenë zgjedhur si një shtresë e ekspozuar, është e nevojshme që mbulojeni me një shtresë TOPCOAT-PU 720 inç të njëjtën ngjyrë.

L9,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

HIDROIZOLUES TARRACASH ISOMAT PU-510

HIDROIZOLUES TARRACASH ISOMAT PU-510

ISOFLEX-PU 510 është një komponent, poliuretani, membranë hidroizoluese e lëngshme

Oferta e:

 • Mekanike, kimike, termike, UV dhe vetitë e rezistencës ndaj motit, siç bazohet në të pastër, elastomer, hidrofobik rrëshirat poliuretani.
 • Një membranë e vazhdueshme, elastike, e papërshkueshme nga uji, e përshkueshme nga avujt, pa tegela apo fuga.
 • Ngjitje e shkëlqyer me një sërë nënshtresash të tilla si betoni, malla dhe shumica shtresa hidroizoluese.
 • Aplikueshmëri edhe në nënshtresa të parregullta.
 • Një zgjidhje e përballueshme dhe e besueshme për hidroizolim.
 • Disponueshmëria në të bardhë dhe ngjyra të tjera. Kur a ngjyra e errët e ISOFLEX-PU 510 ka qenë zgjedhur si një shtresë e ekspozuar, është e nevojshme që mbulojeni me një shtresë TOPCOAT-PU 720 inç të njëjtën ngjyrë.

Çertifikuar sipas EN 1504-2 dhe klasifikuar si një shtresë për mbrojtjen e sipërfaqes së betonit. e shënuar CE. Nr. Certifikata: 2032-CPR-10.11.
Përveç kësaj, produkti ka qenë me sukses testuar sipas kërkesave të EAD 030350-00-0402 dhe klasifikohet si: W3, S, TL4-TH4, P4 speciale, që do të thotë se është jeta e pritshme e punës është 25 vjet nën më të keqen kushtet e kontrollit, siç përcaktohen nga standard në lidhje me ngarkesat e përdoruesit (P4), zona klimatike (S) dhe rezistenca në maksimum dhe temperaturat minimale të punës (TL4-TH4). ISOFLEX-PU 510 është testuar me sukses nga një laborator i palës së tretë për rezistencën ndaj rrënjëve depërtimi, sipas CEN/TS 14416:2014.

Fushat e aplikimit

ISOFLEX-PU 510 është i përshtatshëm për hidroizolim:

 • Çatitë dhe ballkonet e sheshta, si të ekspozuara membranë hidroizoluese
 • Nën shtresat e pllakave në kuzhina, banjo, ballkone dhe çati të sheshta, sa kuarci rëra është transmetuar në shtresën e fundit të saj
 • Nën pllaka termoizoluese në çati të sheshta
 • Në punimet e ndërtimit, si autostrada, kuvertën e urave, tunelet, etj.
 • Themelet
 • Pllaka gipsi dhe çimentoje
 • Shtresa të vjetra membranash bituminoze
 • Shkumë poliuretani
 • Sipërfaqet metalike

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: HIDROIZOLUES TARRACASH ISOMAT PU-510

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “HIDROIZOLUES TARRACASH ISOMAT PU-510”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI E ASHPËR P335 FÖRCH 5*
PASTE LUCIDIMI E ASHPËR P335 FÖRCH 5*
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 300L INGCO AC553001
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Beton ekspansiv për ankorimin MAPEFILL MF-610
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç për ankorim MAPEFILL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Muresh HAFT - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1900W DIVE EXTRA 135
HIDROIZOLUES TARRACASH ISOMAT PU-510
HIDROIZOLUES TARRACASH ISOMAT PU-510
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart