Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Grafiato dekorative Silicat Putz

• Strukturë finale estetike
• Përmbajtjen adetivëve specialë
• Karakterizohet nga një punueshmëri shumë e mirë

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Grafiato dekorative Silicat Putz

Grafiato dekorative Silicat Putz

Veshje dekorative me bazë silikat-silikoni për trajtimin e fasadave të jashtme dhe sipërfaqeve të brendshme

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Strukturë finale estetike
• Përmbajtjen adetivëve specialë
• Karakterizohet nga një punueshmëri shumë e mirë

Rekomandimet për përdorim
Përdoret për krijimin e strukturave dekorative të mureve në të gjitha ambientet e brendshme të banimit si edhe në fasada, sipërfaqe betoni, etj. Përdoret për dekorimin e sipërfaqeve të fasadave që janë të bëra me sistem suvatimi, si dhe të bëra me sistem termoizolues.

 

Ruajtja
24 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

Specification: Grafiato dekorative Silicat Putz


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grafiato dekorative Silicat Putz”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues për pllaka dhe granite ALCALINE CLEANER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL POLISTEROLI STRONG BOND
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2300W CRUISER 150 PRO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RRUL BOJE ME LESH ROLLEX

RRUL BOJE ME LESH ROLLEX

Sold by Bojra Tirana
L2,000L2,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues transparent per guralec dhe tulla
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE MMA-TIG INFINITY-220 TELWIN
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart