Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Astar i bardhë GRAF 150 A

L2,500L9,000

Graf 150 rekomandohet si astar në sipërfaqet prej druri si: mobilje, tavolina, karrige, objekte të ndryshme, lodra prej druri etj.

SKU: N/A

L2,500L9,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Astar i bardhë GRAF 150 A

Astar i bardhë GRAF 150 A

Astar i bardhë poliuretani dy komponentësh me cilësi premium me veti mbushëse dhe punuese shumë të mira

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Bardhësi ekstra
• Rezistent ndaj zverdhjes
• Karakteristika shumë të mira zmerilimi dhe mbushëse

Rekomandimet për përdorim
Graf 150 rekomandohet si astar në sipërfaqet prej druri si: mobilje, tavolina, karrige, objekte të ndryshme, lodra prej druri etj.

 

Ruajtja
36 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.

Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Astar i bardhë GRAF 150 A

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Astar i bardhë GRAF 150 A”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SFUNGJER LUCIDIMI VELCRO
SFUNGJER LUCIDIMI VELCRO
- 32%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar plastik DEUTSCHCOLOR

Astar plastik DEUTSCHCOLOR

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L4,700.Çmimi i tanishëm është: L3,200.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues i lëngshëm MAPELASTIC AQUADEFENSE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi EMTOP 1400W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE BARDHE
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE BARDHE
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Boje Smalti Ekologjike Wood Aqua
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart