Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë akrilike Alpen Profi – 21

Add your review

L850L5,800

• Bardhësi superiore
• Sipërfaqe e lëmuar mat
• Mbulueshmëri e shkëlqyer
• Gjendet në 3 baza W, P dhe D
• Punueshmëri dhe nivelim shumë të mirë
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Ngjyra të qëndrueshme për një kohë të gjatë
• Rezistencë të lartë ndaj kushteve atmosferike

SKU: N/A Tag:

L850L5,800

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë akrilike Alpen Profi – 21

Bojë akrilike Alpen Profi – 21

Bojë akrilike e një cilësie të lartë, me rezistencë të lartë ndaj kushteve të ndryshme atmosferike dhe veti të mira mbuluese

Specification: Bojë akrilike Alpen Profi – 21


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë akrilike Alpen Profi – 21”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE PER MAJA INGCO APS06161
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Alpen Classic QL 11
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE PLASTIKE SMALTOPLAST VECHRO
BOJE PLASTIKE SMALTOPLAST VECHRO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE E ZEZE MAT MASTER NITROFAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Akrilike 4SEASONS - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKE GIPSI GLASROC X 12.5mm
PLLAKE GIPSI GLASROC X 12.5mm
Bojë akrilike Alpen Profi – 21
Bojë akrilike Alpen Profi – 21

L850L5,800

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart