Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 1900W DIVE PLUS 135

Add your review

L16,500

DIVE PLUS 135

 • Kodi i produktit 36054-00098
 • Presioni maksimal (bar) 135
 • Shkalla e dërgesës l/h max 420
 • Fuqia e absorbuar (W) 1900
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 7.5
 • Dimensionet e produktit (cm) 25 x 22 h60

L16,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 1900W DIVE PLUS 135

Pompe Lavazhi 1900W DIVE PLUS 135

Bojra Tirana: Zhytuni thellë në pastërti me larësin me presion të lartë LAVOR DIVE PLUS 135

Bojra Tirana prezanton me krenari lavatriçen me presion të lartë LAVOR DIVE PLUS 135, zhytësin tuaj në det të thellë për të kapërcyer edhe sfidat më të vështira të pastrimit. Kjo central elektrik i prodhuar në Itali ofron performancë dhe cilësi të jashtëzakonshme, duke trajtuar pa sforcim papastërtitë dhe papastërtitë kudo që ndodhen.

Mjeshtëri italiane, thellësi pastrimi të pakrahasueshme

Përjetoni cilësinë superiore të rrënjosur në inxhinierinë italiane. LAVOR DIVE PLUS 135 krenohet me materiale të qëndrueshme të ndërtuara për të përballuar kërkesat e çdo misioni pastrimi. Presioni i tij maksimal prej 135 bar depërton thellë në papastërti, ndërsa motori i fuqishëm 1900 vat siguron një shpejtësi të shpërndarjes së ujit prej 420 litrash në orë për pastrim efikas. Bëhuni gati për të nxjerrë në dritë një sipërfaqe të shkëlqyeshme nga thellësitë e papastërtive!

Pompe Lavazhi 1900W DIVE PLUS 135 Dizajn kompakt, manovrim i shkathët

Pavarësisht fuqisë së tij, LAVOR DIVE PLUS 135 mbetet çuditërisht kompakt dhe i manovrueshëm, me peshë vetëm 7,5 kilogramë dhe me përmasa 25 x 22 x 60 centimetra. Kjo e bën të lehtë lundrimin në hapësira të ngushta dhe ruajtjen e përshtatshme. Plus, dizajni i tij miqësor për përdoruesit ju lejon të përballeni me çdo sfidë pastrimi me shkathtësi të ngjashme me zhytësin.

Zhytuni në komoditet me veçoritë e integruara:

 • Prodhuar në Itali me materiale të cilësisë së lartë për performancë afatgjatë (Kodi i produktit: 36054-00098)
 • Lëshoni fuqinë e pastrimit me presion maksimal 135 bar
 • Largoni papastërtitë me një blic me një motor të fuqishëm 1900 vat dhe shpejtësi të furnizimit me ujë 420 l/h
 • Tre pistona dhe kokë pompe alumini për qëndrueshmëri dhe performancë të jashtëzakonshme
 • Sistemi i ndalimit automatik për siguri dhe komoditet të shtuar
 • Dorezë ergonomike për funksionim të rehatshëm dhe pa mundim
 • Hapësira e magazinimit të aksesorëve mban gjithçka të organizuar dhe brenda mundësive
 • Komplet standard i aksesorëve duke përfshirë turbo hans, furçë fikse dhe pastrues oborri për detyra të ndryshme

Zbuloni avantazhin e Bojra Tirana

Bojra Tirana është dyqani juaj me një ndalesë për pajisjet e pastrimit premium. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe provoni LAVOR DIVE PLUS 135 nga dora e parë. Me mjeshtërinë e tij italiane, performancën e fuqishme dhe veçoritë e gjithanshme, është mjeti i përsosur për t’u zhytur thellë në papastërti dhe papastërti, duke lënë pas një sipërfaqe të pastër me gaz.

Mos prit më. Porositni LAVOR DIVE PLUS 135 sot dhe filloni një aventurë pastrimi që nuk lë papastërti apo papastërti!

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 1900W DIVE PLUS 135

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 1900W DIVE PLUS 135”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SUPERLAC - Boje Metali me Shkelqim
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE SPRAY PER DISQE K2 SILVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Heqës Myku REINIGER 42
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 50L ME 2-MOTORRA PA VAJ
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë hidromat Harmony

Bojë hidromat Harmony

Sold by Bojra Tirana
L900L3,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PECETE PER THARJE K2 SYNTETIC
PECETE PER THARJE K2 SYNTETIC
Pompe Lavazhi 1900W DIVE PLUS 135
Pompe Lavazhi 1900W DIVE PLUS 135
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart