Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë e zezë mat RAL 9005 Smaltoplast

Add your review

L2,500L5,500

  • Performanca dhe mbulimi më i lartë
  • Mbulueshmeri e lartë
  • Rezistenca ndaj larjes
  • Rezistenca ndaj konsumit
  • Erë e ulët
  • Përhapet mrekullisht

L2,500L5,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë e zezë mat RAL 9005 Smaltoplast

Boje e zeze mat RAL 9005 Smaltoplast është një ngjyrë e errët dhe thjeshtë, e cila shpesh përdoret për të krijuar kontrast me ngjyra të tjera në objektet e brendshme dhe të jashtme. Kjo bojë është e disponueshme në formatin e bojës së vajit, bojës së ujit dhe bojës së pulverit.

Produkti i bojës së zeze mat RAL 9005 është një produkt i cilësisë së lartë, i dizajnuar për të ofruar mbrojtje të zgjeruar dhe rezistencë ndaj kushteve të vështira ambientale. Ky produkt është ideali për përdorim në objekte industriale dhe komerciale, si dhe në mjediset e brendshme të shtëpive dhe zyrave.

Boja e zeze mat RAL 9005 ka një sasi të ulët të ngjyrave, e cila mund të jetë një avantazh nëse po kërkon një efekt minimalist dhe elegant. Megjithatë, për objekte më të mëdha, mund të jetë nevoja për një sasi të lartë të bojës për ta bërë të duket uniforme dhe të përshtatet me ambiente të ndryshme.

Në fund, është e rëndësishme të përdorni teknikat e duhura të aplikimit për të siguruar një mbrojtje optimale dhe një pamje të bukur. Një aplikim i saktë do të jetë i nevojshëm për të arritur rezultatet dëshiruar.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Bojë e zezë mat RAL 9005 Smaltoplast


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë e zezë mat RAL 9005 Smaltoplast”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Metali Classic 3ne1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA NAUTICA 2L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Ekologjik Eco Dur Aqua

Astar Ekologjik Eco Dur Aqua

Sold by Bojra Tirana
L850L9,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fibra për beton MAPEFIBRE ST 42
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLLONË SINJALIZUESE RRUGE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA UNIVERSALE
Bojë e zezë mat RAL 9005 Smaltoplast
Bojë e zezë mat RAL 9005 Smaltoplast

L2,500L5,500

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart