Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu
- 10%

BOJË SUPER NEOPAL VIVECHROM

Add your review

Çmimi origjinal qe: L5,000.Çmimi i tanishëm është: L4,500.

SUPER NEOPAL

Bojë plastike ekologjike mat me cilësi super premium për përdorim të brendshëm.

Pa amoniak dhe nuk përmban substanca të rrezikshme, të tilla si metale të rënda, formaldehid i lirë, hidrokarbure aromatike dhe mbron përdoruesin dhe nuk ndot mjedisin. Shumë e sigurt për përdorim, Kontribuon në një cilësi më të mirë të ajrit të brendshëm (Rregullorja Franceze e VOC A +) dhe është ideale për të gjitha ambientet e brendshme.

Bojë plastike që ka mbulim të lartë dhe shpejtësi përhapjeje, bardhësi superiore dhe nuanca të gjalla me qëndrueshmëri të gjatë të ngjyrave.

Me rezistencë të jashtëzakonshme ndaj larjes së shpeshtë (klasi 1 EN 13300).

E përshtatshme për suva, gips, beton, tulla, dru.

Kj bojë plastike ka përhapje të lehtë, mbulim  të lartë dhe tharje të shpejtë. Ka veti të shkëlqyera për rrafshimin dhe ofron një përfundim të bukur të rrogozit. Nuk kontribuon në rritjen dhe përhapjen e zjarrit.

Çmimi origjinal qe: L5,000.Çmimi i tanishëm është: L4,500.

(-10%)
@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË SUPER NEOPAL VIVECHROM

BOJË SUPER NEOPAL VIVECHROM

Bojë plastike ekologjike mat me cilësi super premium për përdorim të brendshëm.

Pa amoniak dhe nuk përmban substanca të rrezikshme, të tilla si metale të rënda, formaldehid i lirë, hidrokarbure aromatike dhe mbron përdoruesin dhe nuk ndot mjedisin. Shumë e sigurt për përdorim, Kontribuon në një cilësi më të mirë të ajrit të brendshëm (Rregullorja Franceze e VOC A +) dhe është ideale për të gjitha ambientet e brendshme.

Bojë plastike që ka mbulim të lartë dhe shpejtësi përhapjeje, bardhësi superiore dhe nuanca të gjalla me qëndrueshmëri të gjatë të ngjyrave.

Me rezistencë të jashtëzakonshme ndaj larjes së shpeshtë (klasi 1 EN 13300).

E përshtatshme për suva, gips, beton, tulla, dru.

Kj bojë plastike ka përhapje të lehtë, mbulim  të lartë dhe tharje të shpejtë. Ka veti të shkëlqyera për rrafshimin dhe ofron një përfundim të bukur të rrogozit. Nuk kontribuon në rritjen dhe përhapjen e zjarrit.

How to Use:

Aplikohet me furçë ose rul.

Përgatitja e sipërfaqes

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe pa materiale dëmtuese ose kohezive të dobëta, pluhur, vajra dhe kripëra. Trajtimi i tillë si pastrimi i thatë, përdorimi i një makinerie për të fërkuar ose bashkuar sipërfaqet e lyera do të krijojë pluhur dhe / ose tymra të rrezikshëm. Pastrimi i lagur duhet të përdoret kur është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget duke siguruar ventilim lokal, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme për mbrojtjen e frymëmarrjes. Përdorni stuko Vivechrom NEOPAL STUCCO për suvatimin dhe rafshimin e sipërfaqeve. Për sipërfaqe të reja ose sipërfaqe poroze të lyer me gëlqere, ngjitës ose ngjyra me cilësi të dobët: Aplikoni astarin Vivechrom NEOPAL PRIMER të holluar deri në 50% me ujë, vendosni dy shtresa SUPER NEOPAL. Për sipërfaqet pa probleme,

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË SUPER NEOPAL VIVECHROM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko patinimi Glatte Spachtel
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DYLL MBROJTËS METALIK AREXONS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç tiksotropik i përforcuar MAPEGROUT T60
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak transparent poliuretani Smart 200A
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko akrilike per mure NOVAFINA COVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës epoksi tiksotropik ADESILEX PG1
BOJË SUPER NEOPAL VIVECHROM
BOJË SUPER NEOPAL VIVECHROM

Çmimi origjinal qe: L5,000.Çmimi i tanishëm është: L4,500.

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart