Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Astar i bardhë GRAF 100 A

L2,300L8,700

Graf 100 rekomandohet si astar në sipërfaqet prej druri si: mobilje, tavolina, karrige, dyer me rimeso, lodra prej druri etj.

SKU: N/A

L2,300L8,700

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Astar i bardhë GRAF 100 A

Astar i bardhë GRAF 100 A

Astar transparent poliuretani dy komponentësh me cilësi premium për lyerjen e të gjithë llojeve të drurëve

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Rezistent ndaj zverdhjes
• Karakteristika të mira zmerilimi dhe mbushëse
• Transparencë e lartë e cila nuk ndikon në ngjyrën finale

Rekomandimet për përdorim
Graf 100 rekomandohet si astar në sipërfaqet prej druri si: mobilje, tavolina, karrige, dyer me rimeso, lodra prej druri etj.

 

Ruajtja
36 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.

Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Astar i bardhë GRAF 100 A

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Astar i bardhë GRAF 100 A”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar i bardhë GRAF 150 A

Astar i bardhë GRAF 150 A

Sold by Bojra Tirana
L2,500L9,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shirit Izolimi BISON Rubber Seal
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE MASTERMIG 300-400 TELWIN

SALDATRICE MASTERMIG 300-400 TELWIN

Sold by Bojra Tirana
L240,000L259,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PLLAKE GIPSI GUARDEX KNAUF
PLLAKE GIPSI GUARDEX KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA FLORI
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA FLORI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES PER SOLETA HYPERDESMO
HIDROIZOLUES PER SOLETA HYPERDESMO
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart