Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Sharrë rrethore EMTOP ECSW1852

L7,900

 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia hyrëse: 1400 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 4800 rpm
 • Diametri i tehut: 185×20 mm
 • Kapaciteti i prerjes:
 • 45 gradë: 45 mm
 • 90 gradë: 65 mm
 • Thellësia e rregullueshme e prerjes
 • Prerje pjerrëse e rregullueshme
 • Me 1 copë teh 185 mm
 • Me 1 grup furça ekstra karboni
 • Paketuar sipas kutisë me ngjyra

L7,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Sharrë rrethore EMTOP ECSW1852

Sharrë rrethore EMTOP ECSW1852

Prezantimi i Powerhouse: Sharra juaj rrethore për të gjitha qëllimet

Fitoni projektin tuaj të ardhshëm të prerjes me besim dhe saktësi. Kjo sharrë rrethore e fortë krenohet me një motor të fuqishëm 1400 W, i cili prehet lehtësisht nëpër dru, metal dhe plastikë. Tehu i tij i gjithanshëm 185 mm trajton detyra të ndryshme, nga grisja e kompensatës deri te prerjet e ndërlikuara të pjerrëta. Pavarësisht nëse jeni një mjeshtër me përvojë ose një mjeshtër i ri, kjo sharrë ju fuqizon të krijoni me kontroll dhe finesë.

Ja çfarë e bën këtë sharrë rrethore avantazhin tuaj prerës:

 • Lëshoni fuqinë: Motori 1400 W jep muskuj të papërpunuar, duke rrëshqitur pa mundim edhe nëpër materialet më të vështira.
 • Saktësia në çdo kënd: Thellësia e rregullueshme e prerjes dhe këndet e pjerrëta (deri në 45°) sigurojnë që të arrini dimensionet e sakta që ju nevojiten.
 • Shpejtësia e ndezur: Shpejtësia 4800 rpm pa ngarkesë përkthehet në prerje të pastra dhe të shpejta, duke minimizuar copëtimin dhe grisjen.
 • Shkathtësia e përcaktuar: Tehu 185 mm x 20 mm, i kombinuar me cilësime të rregullueshme, ju pajis për të përballuar detyra të ndryshme prerjeje.
 • Pritini thellë, arrini larg: Trajtoni materialet më të trasha me siguri, falë kapacitetit të prerjes 65 mm në 90 gradë dhe 45 mm në 45 gradë.
 • Gjithmonë i përgatitur: Përfshin një teh bonus 185 mm dhe furça shtesë karboni për t’ju mbajtur të punoni pa ndërprerje.
 • Ndërtuar për të zgjatur: Paketuar në një kuti me ngjyra të qëndrueshme për mbrojtje maksimale dhe ruajtje të lehtë.
 • Mos prisni vetëm qoshet, bëni deklarata të sakta me projektet tuaja të përpunimit të drurit. Shtoni këtë sharrë rrethore të fuqishme dhe të gjithanshme në kutinë tuaj të veglave sot dhe përjetoni ndryshimin!

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Sharrë rrethore EMTOP ECSW1852

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sharrë rrethore EMTOP ECSW1852”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAJISJE PËR LARJE FENERËSH ME AVULL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL ZJARRËDURUESE NOVABOND FR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE MMA ARTIKA 270 TELWIN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI 3M 51815 "KOKE-JESHILE"
PASTE LUCIDIMI 3M 51815 "KOKE-JESHILE"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX (JESHILE)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1700W LAVOR FURY PLUS 120
Sharrë rrethore EMTOP ECSW1852
Sharrë rrethore EMTOP ECSW1852
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart