Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Hidroizolues transparent per guralec dhe tulla

L1,850L6,700

Agjent hidroizolues me bazë tretës me performancë të lartë me aftësinë për të depërtuar dhe mbrojtur thellësisht sipërfaqet minerale. Zbatohet për të lehtësuar mirëmbajtjen e sipërfaqeve të tilla si muret e brendshme dhe të jashtme me gurë natyralë, PLANOCOLOR ANTICO dhe ADITIV PLANOCOLOR KURASANI, mbulesa dyshemeje dhe muresh prej mermeri, graniti, mikro guralecë dekorative ose mbulesa terrazzo të lëmuara të bëra duke përdorur çimento normale ose Lidhës hidraulik NOVACEM CREATIVE, beton, gurë artificialë dhe tulla me bazë çimento, pa ndryshuar pamjen e tyre. Ofron mbrojtje të shtuar kundër ndotësve me ngjyrë si vera dhe kafeja. Ekzistenca e tij lehtëson heqjen e posterave dhe grafiteve. Mund të aplikohet si shtresë e parë, përpara aplikimit të WET PLUS S, në mënyrë që të krijojë një efekt të zgjeruar me ngjyra “wet look”.

L1,850L6,700

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Hidroizolues transparent per guralec dhe tulla

Hidroizolues transparent per guralec dhe tulla

Agjent hidroizolues me bazë tretës me aftësi të lartë depërtimi

Agjent hidroizolues me bazë tretës me performancë të lartë me aftësinë për të depërtuar dhe mbrojtur thellësisht sipërfaqet minerale. Zbatohet për të lehtësuar mirëmbajtjen e sipërfaqeve të tilla si muret e brendshme dhe të jashtme me gurë natyralë, PLANOCOLOR ANTICO dhe ADITIV PLANOCOLOR KURASANI, mbulesa dyshemeje dhe muresh prej mermeri, graniti, mikro guralecë dekorative ose mbulesa terrazzo të lëmuara të bëra duke përdorur çimento normale ose Lidhës hidraulik NOVACEM CREATIVE, beton, gurë artificialë dhe tulla me bazë çimento, pa ndryshuar pamjen e tyre. Ofron mbrojtje të shtuar kundër ndotësve me ngjyrë si vera dhe kafeja. Ekzistenca e tij lehtëson heqjen e posterave dhe grafiteve. Mund të aplikohet si shtresë e parë, përpara aplikimit të WET PLUS S, në mënyrë që të krijojë një efekt të zgjeruar me ngjyra “wet look”.

 • Konsumi: 5-20 m²/L në varësi të absorbueshmërisë
 • Ngjyra: transparente – e verdhë e lehtë
 • Paketa: Kontejnerë 1 L, Kontejnerë 5 L
 • Paleta: 450 L

Përdorimi

 • PROTECT 300 S mund të përdoret si agjent kundër njollave për:
 • gurë natyrorë të pa lëmuar si graniti, mermer, shist argjilor, gëlqeror dhe gur ranor
 • perfundime fshatare ose me teksture si NOVACEM CREATIVE, beton i cdo lloji, veshje murature
 • tulla, pllaka çimentoje me ngjyra dhe pllaka çimentoje
 • brenda dhe jashtë si dysheme, stola kuzhine dhe banjo, tavolina etj.
 • muret e brendshme dhe te jashtme te mbuluara me PLANOCOLOR ANTICO dhe PLANOCOLOR KURASANI ADDITIVE

Aplikacion:

Sipërfaqja e aplikimit duhet të jetë e thatë dhe e pastër, pa pluhur, vaj, yndyrë, çimento dhe pjesë të lirshme. PROTECT 300 S aplikohet me një izomer furçesh në dy shtresa të vazhdueshme. Shtresa e dytë aplikohet pasi të jetë thithur e mëparshmja, por pa një interval të gjatë ndërmjet aplikimeve (e freskët në të freskët). Sipërfaqet që janë hidroizoluar me PROTECT 300 S duhet të mbrohen për të paktën 5 orë nga shiu dhe temperaturat e larta.

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Hidroizolues transparent per guralec dhe tulla


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hidroizolues transparent per guralec dhe tulla”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç me ngurtësim të shpejtë MAPEGROUT-SV
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKE MBROJTESE 1 PERDORIMSHE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko Muri Akrilike Powderfine Exterior
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA NAUTICA 2L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës silikoni rezistent ndaj nxehtësisë
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KIT PER RIGJENERIM FENERESH PHILIPS
KIT PER RIGJENERIM FENERESH PHILIPS
Hidroizolues transparent per guralec dhe tulla
Hidroizolues transparent per guralec dhe tulla

L1,850L6,700

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart