Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE PER GERVISHTJE GOODYEAR

L600

 • Linja profesionale
 • Rivendos dhe lustron trupin nga gërvishtjet sipërfaqësore
 • Rekomandohet përdorimi i tij së bashku me një leckë mikrofibre për linjën Goodyear

L600

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE PER GERVISHTJE GOODYEAR

PASTE PER GERVISHTJE GOODYEAR

 • Linja profesionale
 • Rivendos dhe lustron trupin nga gërvishtjet sipërfaqësore
 • Rekomandohet përdorimi i tij së bashku me një leckë mikrofibre për linjën Goodyear

Përshkrim i produktit

Goodyear 77896: Scratch Remover – paketim 150 ml. Prodhuar në Itali. Linja profesionale. Rivendos dhe lustron karrocerinë nga gërvishtjet sipërfaqësore. Ne rekomandojmë përdorimin e tij së bashku me një leckë mikrofibër për karrocerinë e makinës nga linja Goodyear. Udhëzime për përdorim: Përhapeni produktin me një leckë me mikrofibër Goodyear për trupin, fërkojeni fort dhe përsëriteni disa herë nëse është e nevojshme. Shmangni presionin e tepërt. Heq gërvishtjet, shenjat dhe oksidimin nga sipërfaqet metalike dhe plastike të lyera ose të kromuara. Ideale për makina, motoçikleta, furgona.

Specifikat e produktit

 • Prodhuesi Bottari spa
 • Markë Goodyear
 • Pesha e artikullit 150ml
 • Dimensionet e paketimit 12 x 6 x 3 cm; 100 gram
 • Numri i modelit neni 77896
 • Numri i pjesës së prodhuesit 77896

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE PER GERVISHTJE GOODYEAR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SFUNGJER LUCIDIMI WHITE-HARD ABRASIVE
SFUNGJER LUCIDIMI WHITE-HARD ABRASIVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Hidromat GO! Hydrochroma - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT TEMPERATURE GRI (SILVER)
SPRAJT TEMPERATURE GRI (SILVER)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Cimento per bllokim lageshtie SC FAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon akrilik Bison 30 minuta
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
POLISH SONAX BLACK PASTRUES BOJE
PASTE PER GERVISHTJE GOODYEAR
PASTE PER GERVISHTJE GOODYEAR
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart