Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Sharrë rrethore INGCO CS18538

L5,900

 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia hyrëse: 1400 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 4800 rpm
 • Diametri i tehut: 185×20 mm
 • Kapaciteti i prerjes:
 • 45 gradë: 45 mm
 • 90 gradë: 65 mm
 • Thellësia e rregullueshme e prerjes
 • Prerje pjerrëse e rregullueshme
 • Me 1 copë teh 185 mm
 • Me 1 grup furça ekstra karboni
 • Paketuar sipas kutisë me ngjyra

L5,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Sharrë rrethore INGCO CS18538

Sharrë rrethore INGCO CS18538

Zotëroni prerjet tuaja: Fuqia dhe saktësia me sharrën rrethore INGCO 1400W

Gdhendni rrugën tuaj krijuese me sharrën rrethore INGCO 1400W, një mjet i gjithanshëm për prerje të sakta në materiale të ndryshme. Motori i tij 1400 W trajton me lehtësi drurin, plastikën dhe madje edhe metalin e hollë. Tehu 185 mm dhe cilësimet e rregullueshme e bëjnë atë të përsosur si për ata që bëjnë vetë, ashtu edhe për profesionistët.

Pse të zgjidhni sharrën rrethore INGCO 1400W?

 • Fuqia e papërpunuar, prerjet e pastra: Motori 1400 W jep fuqi për prerje të qetë, duke minimizuar copëtimin dhe grisjen. Shpejtësia e saj prej 4800 rpm siguron përparim më të shpejtë.
 • Precision Mastered: Arritni rezultate perfekte me thellësi të rregullueshme dhe kënde të pjerrëta (deri në 45°). Bëni me lehtësi çarje të drejta, mitra të ndërlikuara ose pjerrëta me kënd.
 • Arritni më thellë, preni më gjerë: Trajtoni materialet më të trasha me siguri me kapacitetin e prerjes 65 mm në 90° dhe 45 mm në 45°. Zgjeroni mundësitë tuaja krijuese me projekte të ndryshme.
 • Gjithmonë gati: Filloni menjëherë me tehun e përfshirë 185 mm dhe furçat shtesë të karbonit. Nuk ka nevojë për blerje shtesë.
 • Ndërtuar për të qëndruar: Materialet me cilësi të lartë garantojnë performancë dhe besueshmëri afatgjatë. Investoni në kutinë tuaj të veglave me sharrën INGCO.
 • I sigurt dhe i sigurt: Ruani dhe transportoni sharrën tuaj pa shqetësime me kutinë me ngjyra të qëndrueshme.
  Më shumë se një mjet, ai është një zgjerim i krijimtarisë suaj. Pavarësisht nëse jeni duke punuar me mobilje, duke ndërtuar rafte ose duke trajtuar rinovimet, kjo sharrë ju fuqizon të punoni me saktësi dhe besim.

Përmirësoni punëtorinë tuaj dhe përjetoni fuqinë për të krijuar!

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Sharrë rrethore INGCO CS18538

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sharrë rrethore INGCO CS18538”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Adeziv për letër murale BISON
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES ELASTOMERIK PU HYBRID
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLET PËR ZIFTË TE LËNGSHËM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL PLLAKASH MAPEI ADESILEX P4
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Veshje Mikroçimento ACRYL-DECO SOLO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pistolete boje elektrike 450W EMTOP ESGN35001
Sharrë rrethore INGCO CS18538
Sharrë rrethore INGCO CS18538
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart