Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA FLORI

Add your review

L1,500

  • Bojë për nofulla frenash, rezistente ndaj temperaturave të larta, e formuluar nga rezina me cilësi të lartë.
  • Veshja që krijohet është veshje mbrojtëse me shkëlqim dhe e rezistueshme ndaj pluhurit të ferrotave, kimikateve, kripërave, karburantit dhe kushteve jo të përshtatshme të motit.
  • Vepron kundër ndryshkut.
  • Mundëson marrjen e një efekti sportiv në përfundim të lyerjes.

L1,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA FLORI

SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA FLORI

  • Bojë për nofulla frenash, rezistente ndaj temperaturave të larta, e formuluar nga rezina me cilësi të lartë.
  • Veshja që krijohet është veshje mbrojtëse me shkëlqim dhe e rezistueshme ndaj pluhurit të ferrotave, kimikateve, kripërave, karburantit dhe kushteve jo të përshtatshme të motit.
  • Vepron kundër ndryshkut.
  • Mundëson marrjen e një efekti sportiv në përfundim të lyerjes.

K2 BRAKE CALIPER PAINT 400 ML GOLD

është një bojë kaliperi rezistente ndaj nxehtësisë e bazuar në një formulë të bërë nga rrëshira të cilësisë premium. Veshje e qëndrueshme, mbrojtëse, me shkëlqim që ofron rezistencë ndaj pluhurit të frenave, kimikateve, kripës, karburantit dhe kushteve të vështira të motit.
Bojë K2 BREAK CALIPER mbron nga ndryshku dhe mundëson një përfundim sportiv të bojës.

Udhëzime për përdorim:

Pastroni papastërtitë dhe yndyrat nga sipërfaqja, p.sh. me K2 BREAK CLEANER. Hiqni diskun e frenave, jaskat e frenave dhe sipërfaqet përreth dhe mbrojini ato nga mjegulla e spërkatjes. Shkundni mirë kanaçen për 1 minutë përpara përdorimit. Distanca e spërkatjes duhet të jetë përafërsisht. të jetë 25-30 cm. Më pas spërkatni bojën në sipërfaqen e thatë në 2-3 shtresa të holla në intervale prej 10 minutash.
Mos spërkatni elementët e fërkimit, kabllot ose pjesët lëvizëse të frenave!

Këshilla jonë:

Ne rekomandojmë maskimin e pjesëve që nuk duhen lyer. Kur lyeni zona të vogla, këshillohet të përdorni një shabllon kartoni me një vrimë pak më të madhe se zona që do të lyhet. Kartoni mbahet rreth 1-2 cm mbi vend. Me këtë metodë, një pjesë e konsiderueshme e spërkatjes kapet.
Mbroni nga rrezet e diellit ose burime të tjera të nxehtësisë.

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA FLORI

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA FLORI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lavazh Profesional 3000W + Akesore
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento antikoroziv MAPEFER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SOLUCION PER RIGJENERIM FENERESH D7903
SOLUCION PER RIGJENERIM FENERESH D7903
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kollë me tharje të shpejtë (10 min)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës epoksi universal me dy përbërës
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 24L INGCO AC20248
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA FLORI
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA FLORI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart