Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË PËR BOJRA MAKINASH

Add your review

L24,900

ZEBRA® TOPCOAT GUN DP 21 RP

Është e gjithanshme në mesin e armëve spërkatës për tregti dhe industri.

 • Përmbajtja: 600 ml
 • Pesha e produktit (për artikull): 820 g
 • Përfshihet në dorëzim: Kupë plastike 600 ml, thithka lidhëse, grup veglash, hundë 1,4 mm
 • Ngjyra: E zezë
 • Materiali: plastikë / metal
 • Min. Presioni i funksionimit: 2 bar
 • Maks. Presioni i funksionimit: 10 bar
 • Presioni i funksionimit: 2.5 bar
 • Konsumi i ajrit: 295 l/min
 • Kushtet e konsumit të ajrit: në 3 bar
 • Min. Distanca e spërkatjes: 21 cm
 • Maks. Distanca e spërkatjes: 17 cm

L24,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË PËR BOJRA MAKINASH

PISTOLETË PËR BOJRA MAKINASH

ZEBRA® TOPCOAT GUN DP 21 RP

Është e gjithanshme në mesin e armëve spërkatës për tregti dhe industri.

 • Përmbajtja: 600 ml
 • Pesha e produktit (për artikull): 820 g
 • Përfshihet në dorëzim: Kupë plastike 600 ml, thithka lidhëse, grup veglash, hundë 1,4 mm
 • Ngjyra: E zezë
 • Materiali: plastikë / metal
 • Min. Presioni i funksionimit: 2 bar
 • Maks. Presioni i funksionimit: 10 bar
 • Presioni i funksionimit: 2.5 bar
 • Konsumi i ajrit: 295 l/min
 • Kushtet e konsumit të ajrit: në 3 bar
 • Min. Distanca e spërkatjes: 21 cm
 • Maks. Distanca e spërkatjes: 17 cm

Arma e shtresës së sipërme mund të përdoret në shumë aplikime

ku ka kërkesa të rrepta në lidhje me cilësinë e sipërfaqes, shpejtësinë e punës dhe efektivitetin e kostos

 • Koncepti i sapo zhvilluar i hundës për saktësi edhe më të lartë të ngjyrave dhe aplikim uniform të bojës
 • Spërkatje më e gjerë dhe më e butë për punë më të shpejtë
 • E përkryer për aplikimin e llaqeve me bazë dhe të pastër
 • Cilësi edhe më e mirë e sipërfaqes për përfundim të përsosur të bojës
 • Atomizim shumë të imët të materialit me mjegull të reduktuar
 • Norma e transferimit ≥ 65%
 • Ergonomi perfekte për punë pa mundim

e. g. qendra e optimizuar e gravitetit, forca më të ulëta të tërheqjes, secila dorezë është e pozicionuar në mënyrë të sigurt: trajtim i lehtë

Udhëzimet e përdorimit janë rekomandime të bazuara në testet që kemi kryer dhe në përvojën tonë; kryeni testet tuaja përpara çdo aplikimi. Për shkak të numrit të madh të aplikacioneve dhe kushteve të ruajtjes dhe përpunimit, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për një rezultat specifik aplikimi. Për sa kohë që shërbimi ynë falas i klientit ofron informacion teknik ose vepron si një shërbim këshillimor, asnjë përgjegjësi nuk merret përsipër nga ofrimi i këtij shërbimi, përveç rasteve kur këshilla ose informacioni i dhënë bie brenda fushëveprimit të shërbimit tonë të specifikuar, të rënë dakord me kontratë ose kur këshilltari ka vepruar qëllimisht . Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme të produkteve tona. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime teknike dhe për të zhvilluar më tej produktet.

Zona e aplikimit

 • Përdoret për të gjitha sistemet e veshjeve të tretshme në ujë dhe që përmbajnë tretës
 • Veshje makinash/mjetesh komerciale, veshje industriale, marangozë/arragozë

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË PËR BOJRA MAKINASH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar i bardhë GRAF 150 A

Astar i bardhë GRAF 150 A

Sold by Bojra Tirana
L2,500L9,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak transparent poliuretani Bruck 430
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës epoksi me dy përbërës EPORIP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sharrë rrethore INGCO CS18568
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON XHAMI PËR MAKINA WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Zmeriluese muri WORCRAFT (DS07-215)
Zmeriluese muri WORCRAFT (DS07-215)
PISTOLETË PËR BOJRA MAKINASH
PISTOLETË PËR BOJRA MAKINASH
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart