Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Fino NATURAL KALK

• Karakterizohet nga një hapje dhe punë e shkëlqyeshme, dhe mbulueshmëri e lartë (10 – 12 m2 / thes 25 Kg)
• Lehtëson aplikimin në sipërfaqe të brendshme dhe të jashtme të mbushura gjithashtu me llaç tradicional dhe llaç të përgatitur paraprakisht.
• Është i zbatueshëm në një trashësi deri në 3 mm.

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Fino NATURAL KALK

Fino NATURAL KALK

Eshtë një material në formë pluhuri, i prodhuar sipas teknologjisë HTT (Horman Technology Transparent)

INFORMACIONI I PRODUKTIT

NATURAL KALK eshtë një material pluhur, i prodhuar sipas teknologjisë HTT (Tecnologjia Horman Transpirance) e cila parandalon krijimin e mykut dhe lejon ajrimin e sipërfaqeve me bazë çimento, të hidratuar, rërë karbonat mermeri dhe mermer të granulometrisë së zgjedhur, rrëshirave sintetike dhe mureve të aditivëve të veçantë.

Karakteristikat
• Karakterizohet nga një hapje dhe punë e shkëlqyeshme, dhe mbulueshmëri e lartë (10 – 12 m2 / thes 25 Kg)
• Lehtëson aplikimin në sipërfaqe të brendshme dhe të jashtme të mbushura gjithashtu me llaç tradicional dhe llaç të përgatitur paraprakisht.
• Është i zbatueshëm në një trashësi deri në 3 mm.

RUAJTJA
12 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis + 5 ° C dhe + 30 ° C. Mbrojeni nga ngricat.Mënyra e pastrimit
Mjetet e punës dhe duart duhet të pastrohen ndërsa produkti është akoma i lagësht.

Paketimi: Thasë letre 25 Kg

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fino NATURAL KALK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR METALI KRAFT METAL PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Ekologjik Eco Dur Aqua

Astar Ekologjik Eco Dur Aqua

Sold by Bojra Tirana
L850L9,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RRUL BOJE ME LESH ROLLEX

RRUL BOJE ME LESH ROLLEX

Sold by Bojra Tirana
L2,000L2,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PECETE PASTRIMI K2 BONA 40X40cm
PECETE PASTRIMI K2 BONA 40X40cm
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues transparent per guralec dhe tulla
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko dekorative VENICE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart