Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SILIKON REZIN ANKORUES WURTH

Add your review

L1,300

Llaç bazë për muraturë dhe beton të pa plasaritur

 • Rezistenca ndaj temperaturës, temperaturat afatgjata maksimumi: 50 °C
 • Rezistenca ndaj temperaturës, temperaturat afatshkurtra: 80 °C
 • Baza kimike: Poliester, pa stiren
Tags: ,

L1,300

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SILIKON REZIN ANKORUES WURTH

SILIKON REZIN ANKORUES WURTH

Llaç bazë për muraturë dhe beton të pa plasaritur

 • Rezistenca ndaj temperaturës, temperaturat afatgjata maksimumi: 50 °C
 • Rezistenca ndaj temperaturës, temperaturat afatshkurtra: 80 °C
 • Baza kimike: Poliester, pa stiren

Përshkrim

Llaç rrëshirë reaktive me dy pjesë, poliester pa stiren

Pika individuale e fiksimit në beton të pa plasaritur:

Shufra e ankorimit W-VI-A, shufra e ankorimit W-VD-A, shufra standarde e filetuar me certifikatë testimi pranimi 3.1

Pika individuale e fiksimit në murature (sistemi me mëngë të shpuar SH):

Shufra ankorimi W-VI-A, shufër standarde me filetim me certifikatë testimi pranimi 3.1, mëngë me vrima SH

 • Vlerësimi Teknik Evropian ETA-12/0569: Pika individuale e fiksimit + beton i pa plasaritur (shufra ankorimi W-VI-A, shufra ankoruese W-VD-A, shufra standarde e filetuar me certifikatë pranimi 3.1)
 • Vlerësimi Teknik Evropian ETA-13/0037: Pika individuale e fiksimit + muratura (shufra ankoruese W-VI-A, shufra standarde e filetuar 3.1, mëngë me vrima SH, beton i gazuar vetëm pa mëngë të shpuar)

Zona e aplikimit

 • Ngjitje në beton të pa plasaritur, murature tullash të forta dhe të shpuara, beton gazuar
 • I përshtatshëm për ngjitjen e konstruksioneve prej druri, konstruksioneve metalike, profileve metalike, kllapave, grilave, pajisjeve sanitare, tubacioneve, kanaleve të kabllove, etj.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SILIKON REZIN ANKORUES WURTH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç tiksotropik me fibra RC 220
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Muri Dur Aqua White
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues i lëngshëm MAPELASTIC AQUADEFENSE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë hidromat Hydro Infinity
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë e zezë mat për mure dhe tavane
Bojë e zezë mat për mure dhe tavane
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës epoksidi me dy përbërës transparent
SILIKON REZIN ANKORUES WURTH
SILIKON REZIN ANKORUES WURTH
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart