Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Guralec silici madhësi të ndryshme kokrrizash

L3,200

Granulat silicë të larë me buzë të rrumbullakosura në ngjyrën bezhë dalluese të rërës silicë, në madhësi të ndryshme kokrrizash. I përshtatshëm për dysheme “qilim guri” (të përzier me PLANOCOLOR PU), mbulesë me mikro guralecë me rezistencë të lartë (të përzier me NOVACEM CREATIVE) ose suva kuarci “natyrale” (të përziera me PLANOLOCOR AC).

L3,200

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Guralec silici madhësi të ndryshme kokrrizash

Guralec silici madhësi të ndryshme kokrrizash

Granulat silicë të larë me buzë të rrumbullakosura në ngjyrën bezhë dalluese të rërës silicë, në madhësi të ndryshme kokrrizash. I përshtatshëm për dysheme “qilim guri” (të përzier me PLANOCOLOR PU), mbulesë me mikro guralecë me rezistencë të lartë (të përzier me NOVACEM CREATIVE) ose suva kuarci “natyrale” (të përziera me PLANOLOCOR AC).

  • Konsumi: Në varësi të aplikimit
  • Paketimi: Çanta 25 kg
  • Paleta: 1225 kg

Përdorimi

PLANOCOLOR GRANULATES S janë agregate kuarci natyral të cilësisë së lartë. Ato janë sferike, të pastra, të thata dhe me granulometri të qëndrueshme. I përshtatshëm për përfundimin e sistemeve me rrëshira transparente si PLANOCOLOR AC, PLANOCOLOR PU dhe PLANOCOLOR LIQUID GLASS si dhe me lidhësin hidraulik të specializuar NOVACEM CREATIVE për krijimin e dyshemeve me guralecë dhe strukturave ende rezistente ndaj hidroizolimit dhe substancave shumë korrozive.

Vërejtje: Për shkak të procedurës së printimit dhe aplikimit, ngjyrat dhe pamja përfundimtare e tyre të paraqitura këtu dhe në çdo katalog apo broshurë, duhet të konsiderohen si tregues.

Të dhëna teknike

  • Përbërja kimike: > 99% dioksid silici
  • Fortësia Mohs: 7
  • Pesha specifike: 2,5 – 2,7 kg/L
  • Granulometritë e disponueshme (ngjyra):
  • S10, S30, S50, S70, S500 (rërë silicë bezhë)

Aplikacion:

Në varësi të llojit të lidhësit. Për më shumë informacion referojuni fletëve të të dhënave teknike të produkteve PLANOCOLOR AC, PLANOCOLOR PU dhe PLANOCOLOR LIQUID GLASS si dhe NOVACEM CREATIVE.

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Guralec silici madhësi të ndryshme kokrrizash


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Guralec silici madhësi të ndryshme kokrrizash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL DYSHEMEJE ME NGROHJE NOVACOL SUPER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fibër qelqi për përforcim llaçi MAPEFIBRE-GLASS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues 2K per tarraca pishina
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento tiksotropik PLANITOP RASA&RIPARA R4
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon sanitar rezistent ndaj ujit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO TOP SILIKONI VIVECHROM
Guralec silici madhësi të ndryshme kokrrizash
Guralec silici madhësi të ndryshme kokrrizash
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart