Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË BOJE UNIVERSALE WURTH

Add your review

Pistoletë universale për bojë me presion të lartë, e përshtatshme për bojëra, para-materiale dhe ngjyrosje

 • Përmbajtja: 600 ml
 • Pesha e produktit (për artikull): 968 g
 • Përfshihet në dorëzim: Pistoleta e kompletuar për bojë, filxhan plastik 600 ml, thithka lidhëse, grup veglash
 • Ngjyra: Gri
 • Materiali: plastikë / metal
 • Min. Presioni i funksionimit: 2 bar
 • Maks. Presioni i funksionimit: 3 bar
 • Presioni i funksionimit: 2.5 bar
 • Konsumi i ajrit: 200 l/min
 • Min. Distanca e spërkatjes: 18 cm
 • Maks. Distanca e spërkatjes: 23 cm

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

PISTOLETË BOJE UNIVERSALE WURTH

PISTOLETË BOJE UNIVERSALE WURTH

Pistoletë universale për bojë me presion të lartë, e përshtatshme për bojëra, para-materiale dhe ngjyrosje

 • Përmbajtja: 600 ml
 • Pesha e produktit (për artikull): 968 g
 • Përfshihet në dorëzim: Pistoleta e kompletuar për bojë, filxhan plastik 600 ml, thithka lidhëse, grup veglash
 • Ngjyra: Gri
 • Materiali: plastikë / metal
 • Min. Presioni i funksionimit: 2 bar
 • Maks. Presioni i funksionimit: 3 bar
 • Presioni i funksionimit: 2.5 bar
 • Konsumi i ajrit: 200 l/min
 • Min. Distanca e spërkatjes: 18 cm
 • Maks. Distanca e spërkatjes: 23 cm

Përshkrim

 • Konsumi i ulët i ajrit
 • Kontroll i integruar i sasisë së materialit
 • Kontroll me avion të rrumbullakët/të gjerë
 • Shkalla e ulët e transferimit të materialit, shpejtësia e lartë e punës
 • Mbulim ajri dhe materiali vetë-rregullues
 • Ekrani me bojë shtesë
 • Idealisht i përshtatshëm për mbushje dhe produkte mbushëse falë dizajnit të grykës

Udhëzimet e përdorimit janë rekomandime të bazuara në testet që kemi kryer dhe bazuar në përvojën tonë; kryeni testet tuaja përpara çdo aplikimi. Për shkak të numrit të madh të aplikacioneve dhe kushteve të ruajtjes dhe përpunimit, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për një rezultat specifik aplikimi. Për aq sa shërbimi ynë falas i klientit ofron informacion teknik ose vepron si shërbim këshillues, ky shërbim nuk merr përsipër asnjë përgjegjësi, përveç rasteve kur këshilla ose informacioni i dhënë bie brenda fushëveprimit të shërbimit tonë të specifikuar, të rënë dakord me kontratë ose kur këshilltari ka vepruar qëllimisht. Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme të produkteve tona. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime teknike dhe për të zhvilluar më tej produktet.

Zona e aplikimit

Pistoletë universale për bojë me presion të lartë, e përshtatshme për bojëra, para-materiale dhe ngjyrosje

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË BOJE UNIVERSALE WURTH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2100W CROSS 145
Pompe Lavazhi 2100W CROSS 145
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO BASIC PLASTER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA UNIVERSALE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAVAZH 1800 W + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko THERMO SPACHTEL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO TOP SILIKONI VIVECHROM
PISTOLETË BOJE UNIVERSALE WURTH
PISTOLETË BOJE UNIVERSALE WURTH
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart