Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë plastike ekonomike Picasso Profi-05

Add your review

L1,300L4,500

SKU: N/A Tag:

L1,300L4,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë plastike ekonomike Picasso Profi-05

Bojë plastike ekonomike Picasso Profi-05 për përdorim të brendshëm me veti të mira mbuluese dhe niveluese.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Pa amoniak
• Sipërfaqe e lëmuar mat
• Gjendet në 2 baza W dhe P
• Ngjitje e fortë dhe tharje e shpejtë
• Veti të mira punueshmërie dhe niveluese
• Mbulueshmëri dhe bardhësi shumë e mirë
• Pranon 1500 cikle larjesh 30 ditë pas aplikimit
• Zgjidhje ekonomike për lyerje dhe freskim të shpeshtë

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret dhe tavanët e brendshëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë, me bazë çimento, gëlqere, gips, dhe në çdo lloj ambienti të brendshëm, dhoma gjumi, tualete, dhoma ndenjjeje, ambiente zyrash, shërbimesh etj.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC.
• Në sipërfaqet e freskëta të betonit produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Bojë plastike ekonomike Picasso Profi-05

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë plastike ekonomike Picasso Profi-05”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Guralec mermeri me ngjyra natyrale MR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko dy komponentësh MAPEFINISH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Dylen Poliuretani Sol DC 1

Dylen Poliuretani Sol DC 1

Sold by Bojra Tirana
L800L2,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO UNIVERSALE MAKINASH TROTON
STUKO UNIVERSALE MAKINASH TROTON
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA FLORI
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA FLORI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Metali Metalizato 3ne1
Bojë plastike ekonomike Picasso Profi-05
Bojë plastike ekonomike Picasso Profi-05

L1,300L4,500

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart