Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Katalit i Avasht H1145 Slow

L1,750L6,000

• Aromë e lehtë
• Ruan elasticitetin
• Vonon në kohën tharjes
• Nuk ndikon tek saktësia e ngjyrave
• Përmirëson karakteristikat e zmerilimit

SKU: N/A

L1,750L6,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Katalit i Avasht H1145 Slow

Katalit i Avasht H1145 Slow

Katalit transparent universal i një cilësie të lartë me tharje të ngadaltë për të gjitha produktet poliuretane

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Ruan elasticitetin
• Vonon në kohën tharjes
• Nuk ndikon tek saktësia e ngjyrave
• Përmirëson karakteristikat e zmerilimit

Rekomandimet për përdorim
Rekomandohet të përdoret si katalit për sistemin e astarëve me bazë poliuretani si për shembull, Graf 100, Graf 150, Graf 200 dhe Graf 250 kur duam vonesë në tharje. Rekomandohet të përdoret si katalit për sistemet e bojërave me bazë poliuretani Bruck 410, Bruck 430, Bruck 445, Bruck 460, Bruck 510, Bruck 535 dhe Bruck 560. Rekomandohet të përdoret në ato raste ku sipërfaqja e lyer nuk do të jetë e ekspozuar nën efektin e rrezatimit UV të diellit.

 

Ruajtja
24 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.

Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Katalit i Avasht H1145 Slow

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Katalit i Avasht H1145 Slow”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË PËR FENERA SET I PLOTË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON REZIN ANKORUES WURTH
SILIKON REZIN ANKORUES WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë për lyerje rrugësh STRABEN 80-G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLISH LUCIDIMI & PASTRUES AREXONS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak Druri Baze Solventi - Wood Style
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Veshje Dekorative Mikroçimento DUROCRET-DECO
Katalit i Avasht H1145 Slow

L1,750L6,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart