Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pistolete boje elektrike 450W EMTOP ESGN35001

L4,500

 • Tensioni:220-240V~50/60Hz
 • Fuqia hyrëse: 450 W
 • Presioni i Spërkatjes: 0,1-0,2 Bar
 • Prurja maksimale: 380 ml/min
 • Maks. viskoziteti: 50DIN-s
 • Kapaciteti i enës: 800 ml
 • Aksesorët:
 • Kupa matëse e viskozitetit 1x
 • 1 x gjilpërë për pastrimin e hundës
 • Paketuar sipas kutisë me ngjyra​

L4,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pistolete boje elektrike 450W EMTOP ESGN35001

Pistolete boje elektrike 450W EMTOP ESGN35001

Bojra Tirana: Spërkatja Master Precize me Pistoletën Spërkatëse EMTOP ESGN35001

Ngritni përvojën tuaj të spërkatjes: Kontroll i lehtë dhe shkathtësi

Transformoni detyrat tuaja të spërkatjes me pistoletën EMTOP ESGN35001, e disponueshme tani në Bojra Tirana! Ky mjet i gjithanshëm ofron kontroll të saktë, funksione të shumta dhe funksionim efikas, i përsosur për aplikime të ndryshme si lyerja, dezinfektimi, kopshtaria etj.

Lësho kontrollin e saktësisë: Aplikim pa mundim

 • Presioni i rregullueshëm i spërkatjes (0,1-0,2 Bar): Arritni mjegull të imët ose prurje të fokusuara për nevoja të ndryshme.
 • Dizajni i rehatshëm i këmbëzës: Siguron spërkatje pa lodhje edhe gjatë përdorimit të zgjatur.
 • Këmbëza e kyçur: Mban spërkatje të qëndrueshme pa e mbajtur këmbëzën.

Mundësi të gjithanshme aplikimi: Përtej pritshmërive tuaja

 • Gama e gjerë e përdorimeve: I përshtatshëm për lyerje, dezinfektim, aplikim të ngjitësve, kopshtarisë dhe më shumë.
 • Shkalla maksimale e rrjedhës prej 380 ml/min: Mbulon me efikasitet zona të mëdha, duke ju kursyer kohë dhe përpjekje.
 • Trajton lëngje me viskozitet deri në 50DIN-s: Mbulon lloje të ndryshme bojërash, dezinfektues dhe solucione të tjera.

Projektuar për komoditet dhe efikasitet: Pistolete boje elektrike 450W EMTOP ESGN35001

 • Enë e madhe 800 ml: Minimizon ndërprerjet e shpeshta të rimbushjes.
 • Dizajn me mbushje të lehtë: E bën rimbushjen të shpejtë dhe pa rrëmujë.
 • Dizajn i lehtë dhe ergonomik: Ofron trajtim dhe manovrim të rehatshëm.

Rritni efikasitetin tuaj të spërkatjes: Plotësoni Arsenalin tuaj

 • Eksploroni përzgjedhjen e larmishme të aksesorëve të armëve spërkatës të Bojra Tirana: Grykë shtesë, zorrë shtesë dhe filtra për të personalizuar përvojën tuaj të spërkatjes.
 • Këshilla e ekspertëve: Stafi ynë i ditur ju ndihmon të zgjidhni aksesorët e përsosur për nevojat tuaja specifike.
 • Çmimet konkurruese dhe blerjet e sigurta në internet garantojnë një përvojë blerjeje pa probleme dhe të përballueshme.

Vizitoni Bojra Tiranën sot: Spërkatje e saktë me ESGN35001

Përqafoni saktësinë, shkathtësinë dhe spërkatjen efikase me armën spërkatës EMTOP ESGN35001. Arritni rezultate të përsosura për aplikacione të ndryshme pa mundim. Vizitoni sot Bojra Tirana dhe zbuloni ndryshimin ESGN35001!

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pistolete boje elektrike 450W EMTOP ESGN35001

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pistolete boje elektrike 450W EMTOP ESGN35001”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak me bazë uji për mikrocimento
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko Pllakash MAXI FUGEN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE MMA LINEAR TELWIN

SALDATRICE MMA LINEAR TELWIN

Sold by Bojra Tirana
L99,000L119,000
- 18%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PICASSO MASTER DEUTSCHCOLOR

PICASSO MASTER DEUTSCHCOLOR

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L6,000.Çmimi i tanishëm është: L4,900.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento antikoroziv MAPEFER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SOLUCION PER LARJE FENERI ME AVULL
Pistolete boje elektrike 450W EMTOP ESGN35001
Pistolete boje elektrike 450W EMTOP ESGN35001
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart