Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

DEPOZIT PER PISTOLET BOJE

Add your review

Për pistoletat me spërkatje të bojës

  • Përmbajtja: 600 ml

Përshkrim

I përshtatshëm për pistoleta me bojë: DP 21 RP (Art. 0891700521), DP 12 (art. nr.0891700500), AP/HVLP (art. nr.089170007), AP (art. nr.089170005), AP-P (art. nr.089170010)

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

DEPOZIT PER PISTOLET BOJE

DEPOZIT PER PISTOLET BOJE

Për pistoletat me spërkatje të bojës

  • Përmbajtja: 600 ml

Përshkrim

I përshtatshëm për pistoleta me bojë: DP 21 RP (Art. 0891700521), DP 12 (art. nr.0891700500), AP/HVLP (art. nr.089170007), AP (art. nr.089170005), AP-P (art. nr.089170010)

Udhëzimet e përdorimit janë rekomandime të bazuara në testet që kemi kryer dhe përvojën tonë; kryeni testet tuaja përpara çdo aplikimi. Për shkak të numrit të madh të aplikacioneve, si dhe kushteve të ruajtjes dhe përpunimit, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për një rezultat specifik aplikimi. Për sa kohë që shërbimi ynë falas i klientit ofron informacion teknik ose vepron si një shërbim këshillimor, asnjë përgjegjësi nuk merret përsipër nga ofrimi i këtij shërbimi, përveç rasteve kur këshilla ose informacioni i dhënë bie brenda fushëveprimit të shërbimit tonë të specifikuar, të rënë dakord me kontratë ose kur këshilltari ka vepruar qëllimisht . Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme të produkteve tona. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime teknike dhe për të zhvilluar më tej produktet.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “DEPOZIT PER PISTOLET BOJE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pigmente të lëngshme për mikrocimento
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRE KRASITESE HPS30028C
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT ME BOJË MAKINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko dekorative VENICE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE MMA LINEAR TELWIN

SALDATRICE MMA LINEAR TELWIN

Sold by Bojra Tirana
L99,000L119,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak betoni MAPECRETE LI HARDENER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart