Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SOLUCION PER RIGJENERIM FENERESH D7903

L3,020

K2 Vapron është një komplet profesional për rigjenerimin dhe mbrojtjen e llambave të dëmtuara, i njohur gjerësisht si “çajniku i dritës së përparme” ose “çajniku magjik”. Është perfekt për rivendosjen e fenerëve të dëmtuar (të shurdhër, të zverdhur), pavarësisht nga mosha e makinës dhe shkalla e dëmtimit të llambave.

L3,020

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SOLUCION PER RIGJENERIM FENERESH D7903

SOLUCION PER RIGJENERIM FENERESH D7903

  • K2 Vapron Refill Pro është një lëng specialist i dedikuar kitit profesional për rigjenerimin e fenerëve KIT PER RIGJENERIM FENERESH K2 VAPRON PRO – D7900.

Paralajmërim!

  • Rekomandohet të përdorni doreza mbrojtëse dhe maskë gjatë punës.
  • Shmangni kontaktin e lëngut me çdo sipërfaqe.
  • Kompleti nuk është i përshtatshëm për rigjenerimin e fenerëve prej qelqi.

Udhëzime:

  • Hidheni solucionin në një enë, që përfshihet në kit (deri në gjysëm).
  • Kryjeni aplikimin duke përdorur kompletin KIT PER RIGJENERIM FENERESH K2 VAPRON PRO – D7900.
  • Hidheni çdo sasi të papërdorur të lëngut në një shishe alumini.
  • Mbylleni shishen fort.

Përshkrimi

K2 Vapron është një metodë revolucionare për rigjenerimin e fenerëve të dëmtuar të makinave pa pasur nevojë t’i çmontoni ato.

Funksionimi i kompletit bazohet në rindërtimin e shtresës transparente të polikarbonatit (plastika më transparente e përdorur për ndërtimin e mbulesave të fenerëve), duke aplikuar një shtresë të re polikarbonati të lëngët, duke rindërtuar strukturën e hijes së llambës.

K2 Vapron është një komplet profesional për rigjenerimin dhe mbrojtjen e llambave të dëmtuara, i njohur gjerësisht si “çajniku i dritës së përparme” ose “çajniku magjik”. Është perfekt për rivendosjen e fenerëve të dëmtuar (të shurdhër, të zverdhur), pavarësisht nga mosha e makinës dhe shkalla e dëmtimit të llambave.

Rigjenerimi i fenerëve duke përdorur kompletin K2 Vapron është metoda më efektive dhe më e besueshme për rinovimin e sipërfaqes së fenerëve.

Kompleti K2 Vapron heq të gjitha gërvishtjet, çngjyrosjen dhe matjet. Polikarbonati i lëngshëm nxehet në një “kajnik” të veçantë (filxhan), dhe më pas avujt e tij aplikohen në sipërfaqen e dëmtuar, duke e vendosur dhe rindërtuar atë. Llambat e rigjeneruara në këtë mënyrë rifitojnë pamjen e tyre origjinale, tërheqëse nga fabrika.

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: SOLUCION PER RIGJENERIM FENERESH D7903

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SOLUCION PER RIGJENERIM FENERESH D7903”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 200L INGCO AC402001
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI WAX PER BOJE METALIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë hidromat Hydro O2

Bojë hidromat Hydro O2

Sold by Bojra Tirana
L950L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLLË PËR GURË NOVACOL STONE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lidhës çimento ekspanziv STABILCEM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE GRASO ME AJER DEPOZITE 30L
SOLUCION PER RIGJENERIM FENERESH D7903
SOLUCION PER RIGJENERIM FENERESH D7903
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart