Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Astar Grafiato Megagrund

Add your review

L1,750L5,200

• Krijon sipërfaqe të ashpër
• Ngjitje e mirë në nënshtresë
• Promovon ngjitjen me stuko dekorative
• Zgjat kohën e tharjes me stuko dekorative
• Siguron uniformitet të ngjyrave në stuko dekorative
• Nuanca të ndryshme sipas sistemit të ngjyrave DCTS

L1,750L5,200

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Astar Grafiato Megagrund

Astar Grafiato Megagrund

Astar i një cilësie të lartë me bazë emulsioni akrilik dhe agregatesh me granulometri të seleksionuar

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Krijon sipërfaqe të ashpër
• Ngjitje e mirë në nënshtresë
• Promovon ngjitjen me stuko dekorative
• Zgjat kohën e tharjes me stuko dekorative
• Siguron uniformitet të ngjyrave në stuko dekorative
• Nuanca të ndryshme sipas sistemit të ngjyrave DCTS

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret e brendshëm dhe të jashtëm, të rinj, të vjetër. Përdoret si astar lidhës para grafiatos në sistemet termoizoluese, në sistemet me mure të suvatuar, në sistemet me mure të suvatuar të vjetër që janë të lyer me bojë.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Astar Grafiato Megagrund


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Astar Grafiato Megagrund”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR XHAMA AUTOMJETESH
SILIKON PËR XHAMA AUTOMJETESH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLET BOJE 1.5MM S-990G2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko akrilike per mure NOVAFINA COVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKË PROFESIONALE E KOMPLETUAR
MASKË PROFESIONALE E KOMPLETUAR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO AKRILIKE DUROSTICK Stucofix-P
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 50L INGCO AC25508
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart