Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SPRAJT TEMPERATURE GRI (SILVER)

Add your review

L1,500

  • Bojë për nofulla frenash, rezistente ndaj temperaturave të larta, e formuluar nga rezina me cilësi të lartë.
  • Veshja që krijohet është veshje mbrojtëse me shkëlqim dhe e rezistueshme ndaj pluhurit të ferrotave, kimikateve, kripërave, karburantit dhe kushteve jo të përshtatshme të motit.
  • Vepron kundër ndryshkut.
  • Mundëson marrjen e një efekti sportiv në përfundim të lyerjes.

L1,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SPRAJT TEMPERATURE GRI (SILVER)

SPRAJT TEMPERATURE GRI (SILVER)

  • Bojë për nofulla frenash, rezistente ndaj temperaturave të larta, e formuluar nga rezina me cilësi të lartë.
  • Veshja që krijohet është veshje mbrojtëse me shkëlqim dhe e rezistueshme ndaj pluhurit të ferrotave, kimikateve, kripërave, karburantit dhe kushteve jo të përshtatshme të motit.
  • Vepron kundër ndryshkut.
  • Mundëson marrjen e një efekti sportiv në përfundim të lyerjes.

K2 BRAKE CALIPER PAINT 400 ML SILVER

është një bojë kaliperi rezistente ndaj nxehtësisë e bazuar në një formulë të bërë nga rrëshira të cilësisë premium. Veshje e qëndrueshme, mbrojtëse, me shkëlqim që ofron rezistencë ndaj pluhurit të frenave, kimikateve, kripës, karburantit dhe kushteve të vështira të motit.
Bojë K2 BREAK CALIPER mbron nga ndryshku dhe mundëson një përfundim sportiv të bojës.

Udhëzime për përdorim:

Pastroni papastërtitë dhe yndyrat nga sipërfaqja, p.sh. me K2 BREAK CLEANER. Hiqni diskun e frenave, jaskat e frenave dhe sipërfaqet përreth dhe mbrojini ato nga mjegulla e spërkatjes. Shkundni mirë kanaçen për 1 minutë përpara përdorimit. Distanca e spërkatjes duhet të jetë përafërsisht. të jetë 25-30 cm. Më pas spërkatni bojën në sipërfaqen e thatë në 2-3 shtresa të holla në intervale prej 10 minutash.
Mos spërkatni elementët e fërkimit, kabllot ose pjesët lëvizëse të frenave!

Këshilla jonë:

Ne rekomandojmë maskimin e pjesëve që nuk duhen lyer. Kur lyeni zona të vogla, këshillohet të përdorni një shabllon kartoni me një vrimë pak më të madhe se zona që do të lyhet. Kartoni mbahet rreth 1-2 cm mbi vend. Me këtë metodë, një pjesë e konsiderueshme e spërkatjes kapet.
Mbroni nga rrezet e diellit ose burime të tjera të nxehtësisë.

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: SPRAJT TEMPERATURE GRI (SILVER)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SPRAJT TEMPERATURE GRI (SILVER)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shirit Izolimi BISON Rubber Seal
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar akrilik për ngjitjen e grafiatos Acrylex
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PECETE PASTRIMI PER XHAMA K2 OPTI
PECETE PASTRIMI PER XHAMA K2 OPTI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ACID PËR PASTRIM PLLAKASH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE INGCO ASG1065
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Nefti Dur - Kraft Paints
SPRAJT TEMPERATURE GRI (SILVER)
SPRAJT TEMPERATURE GRI (SILVER)
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart