Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Picasso Classic VN-35 Ultra White

Add your review

L2,600L7,000

• Bardhësi e vezulluese
• Mbulueshmëri superiore
• Sipërfaqe e lëmuar mat
• Gjendet vetëm në bazën W
• Ngjitje e fortë dhe tharje e shpejtë
• Rezistencë të lartë ndaj larjeve të shpeshta
• Karakteristika shumë të mira punimi dhe nivelimi
• Pranon 7000 cikle larjesh pas 30 ditësh nga aplikimi

SKU: N/A Tag:

L2,600L7,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Picasso Classic VN-35 Ultra White

Picasso Classic VN-35 Ultra White

Bojë plastike e një cilësie premium e prodhuar me teknologjinë më të avancuar “One Coat” me rezistencë të lartë ndaj larjes së vazhdueshme dhe veti superiore mbuluese me bazë emulsioni PVA-VEOVA.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Bardhësi e vezulluese
• Mbulueshmëri superiore
• Sipërfaqe e lëmuar mat
• Gjendet vetëm në bazën W
• Ngjitje e fortë dhe tharje e shpejtë
• Rezistencë të lartë ndaj larjeve të shpeshta
• Karakteristika shumë të mira punimi dhe nivelimi
• Pranon 7000 cikle larjesh pas 30 ditësh nga aplikimi

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret dhe tavanët e brendshëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë, me bazë çimento, gëlqere, gips, dhe në çdo lloj ambienti të brendshëm, dhoma gjumi, tualete, dhoma ndenjjeje, ambiente zyrash, shërbimesh etj.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Rekomandohet që sipërfaqet e lyera të mos lahen deri sa të kalojnë 30 ditë nga aplikimi.
• Në sipërfaqet e freskëta të betonit produkti rekomand të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Picasso Classic VN-35 Ultra White


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Picasso Classic VN-35 Ultra White”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent Smart 300 B

Katalit transparent Smart 300 B

Sold by Bojra Tirana
L2,900L13,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent Graf 250 B

Astar i bardhë GRAF 250 A

Sold by Bojra Tirana
L2,100L7,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR XHAMA AUTOMJETESH
SILIKON PËR XHAMA AUTOMJETESH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI ULTRA GLOSS WAX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës çimentoje me dy-komponentë GRANIRAPID
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
REZIN DEKORATIVE PER DYSHEME
Picasso Classic VN-35 Ultra White
Picasso Classic VN-35 Ultra White

L2,600L7,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart