Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Fino NATURAL FIN

• Karakterizohet nga një hapje dhe punueshmëri e shkëlqyeshme, të cilat lehtësjnë aplikimin në sipërfaqe të brendshme dhe të jashtme që janë mbushur gjithashtu me llaç tradicional dhe llaç të përgatitur paraprakisht.
• Është i zbatueshëm deri në një trashësi prej 3 mm.

SKU: N/A Tag:

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Fino NATURAL FIN

Fino NATURAL FIN

Material pluhur, me çimento, gëlqere të hidratuar, rërë karbonatike me granulometri të zgjedhur, rrezina sintetike dhe aditivë të veçantë.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat
• Karakterizohet nga një hapje dhe punueshmëri e shkëlqyeshme, të cilat lehtësjnë aplikimin në sipërfaqe të brendshme dhe të jashtme që janë mbushur gjithashtu me llaç tradicional dhe llaç të përgatitur paraprakisht.
• Është i zbatueshëm deri në një trashësi prej 3 mm.

Rekomandime për përdorim
Është i përshtatshëm për përfundime në sipërfaqe të mbushura me llaç tradicionael ose të përgatitur paraprakisht me bazë çimento ose gëlqereje. Mund të mbulohet me bojë ose veshje të tjera me natyrë minerale dhe sintetike.

Ruajtja dhe jetëgjatësia
12 muaj nëse ruhen në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis + 5 ° C dhe + 30 ° C. Mbroni nga ngricat.Shënime
• Në sipërfaqe të betonit të freskët produkti duhet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh
• Rekomandohet të shmangni aplikimin e produktit në temperatura nën 5ºC.

Paketimi: Thasë letre 25Kg

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Fino NATURAL FIN

Ngjyra

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fino NATURAL FIN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak me bazë uji për mikrocimento
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1800W FURY EXTRA 135
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Picasso Classic VN-35 Ultra White
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Akrilik Mapei MAPEFLEX AC4
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak për mikrocimento me strukturë nanomolekulare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES MYKU ME SPRAJ MUFFYCID
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart