Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KRIK HIDRUALIK 2 TON

L4,900

Krik krokodil 2 Ton Maxpuls , një mjet i domosdoshëm për makinën dhe servisin tuaj!

✓ Min lartesise: 140 mm
✓ Max lartesise: 340 mm
✓ Ngjyra: e kuqe
✓ I përshtatshëm për të gjithë.
✓ Stabilitet i shkëlqyeshëm..

L4,900

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KRIK HIDRUALIK 2 TON

KRIK HIDRUALIK 2 TON

Krik krokodil 2 Ton Maxpuls , një mjet i domosdoshëm për makinën dhe servisin tuaj!

Eshte shume i nevojshem per tu patur ne makinen tuaj,

I ndertuar nga material celiku shume rezistent, projektuar per te ndgritur peshe deri ne 2 Ton

Baza e gjerë dhe e fortë ofron stabilitet dhe qendrueshmeri te larte.

✓ Marka: MAXPULS

✓ Nr Serial: 3526

✓ GS e aprovuar

✓ Paketimi: kuti me ngjyra

✓ Min lartesise: 140 mm
✓ Max lartesise: 340 mm
✓ Ngjyra: e kuqe
✓ I përshtatshëm për të gjithë.
✓ Stabilitet i shkëlqyeshëm..

 

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KRIK HIDRUALIK 2 TON”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

- 11%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 450 TURBO TEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBO TEC

ZMERILUESE SXE 450 TURBO TEC

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L23,500.Çmimi i tanishëm është: L21,000.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK 1500 W
MATRAPIK INDUSTRIAL 1500 W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MUSHAMA SHIU E VERDHË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FSHESE ME KORENT

FSHESE ME KORENT

Sold by INGCO.AL
L7,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mates Largesie Me Meter Rrote Digital
MATES LARGESIE ME METER RROTE DIGITAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË LAVAZHI STM 160 WPS
POMPË LAVAZHI STM 160 WPS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart