Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POMPE LAVAZHI 2000 W

Add your review

L19,500

 • Tensioni:220-240V~50Hz
 • Pompë bakri
 • Motori me induksion me tela bakri
 • Pa Karboncina
 • Fuqia hyrëse: 2000 W
 • Presioni maksimal: 150 Bar
 • Me depozite shkume
 • Shpejtësia e rrjedhjes: 6,0 L/min
 • Sistemi i ndalimit automatik

L19,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

POMPE LAVAZHI 2000 W

POMPE LAVAZHI 2000 W

Pompe lavazhi me presion të lartë EMTOP  është raporti optimal i performancës, ergonomisë dhe funksionalitetit.

Është shumë i përshtatshëm për larjen e makinave, motoçikletave, fasadave të ndërtesave, trotuareve, pastrimin e qilimave, mobiljeve të kopshtit, sipërfaqeve të tjera të pista prej metali, druri, plastike ose guri.

Larja e presionit të lartë EMTOP EHPW2001 është e përkryer për pastrim të shpejtë dhe të fuqishëm rreth shtëpisë dhe kopshtit.

Përdoreni këtë për të larë papastërtitë dhe pluhurin nga makina juaj, pajisjet e kopshtit dhe mobiljet në natyrë, pastroni llumin nga pluhurat e jashtme  me lehtësi. Një depozite me vrimë nxjerrëse e integruar e detergjentit dhe bashkëngjitjet e lidhjes së shpejtë e bëjnë sapunimin dhe larjen e sipërfaqeve një erë.

Aksesorët që nuk janë në përdorim mund të ruhen në vendet e aksesorit, ndërsa një goditje e tubit dhe organizatori i kordonit mban gjithçka të rregulluar dhe të rregullt.

Gypi fleksibël i presionit të lartë dhe kordoni i gjatë i rrymës sigurojnë një gamë të bollshme për të gjitha detyrat tuaja të pastrimit, ndërsa doreza e guximshme dhe dizajni i lehtë e bëjnë më të lehtë bartjen e kësaj me vete.

Kabllot e energjisë 5 metra për përdorim të përshtatshëm kudo.

 • Tensioni:220-240V~50Hz
 • Pompë bakri
 • Motori me induksion me tela bakri
 • Pa Karboncina
 • Fuqia hyrëse: 2000 W
 • Presioni maksimal: 150 Bar
 • Me depozite shkume
 • Shpejtësia e rrjedhjes: 6,0 L/min
 • Sistemi i ndalimit automatik

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPE LAVAZHI 2000 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR AJRI 24L

KOMPRESOR AJRI 24L

Sold by INGCO.AL
L16,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Mapei Mapesil
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
SET KACAVIDASH

SET KACAVIDASH

Sold by INGCO.AL
L1,990
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BALADEZ PROFESIONAL 20M
BALADEZ PROFESIONAL 20M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PESHORE ELEKTRONIKE ME BATERI
PESHORE ELEKTRONIKE ME BATERI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart