Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PESHORE ELEKTRONIKE LED HESA3303

L4,900

 • Tensioni i karikimit:220-240V 50/60Hz
 • Pesha maksimale: 30 kg
 • Me diplomim 5g
 • Ekrani: Ekran LED
 • Madhësia e tavolinës:330*240mm
 • Paketuar me kuti me ngjyra dhe shkumë
SKU: HESA3303 Tags: ,

L4,900

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PESHORE ELEKTRONIKE LED HESA3303

PESHORE ELEKTRONIKE LED HESA3303

 • Tensioni i karikimit:220-240V 50/60Hz
 • Pesha maksimale: 30 kg
 • Me diplomim 5g
 • Ekrani: Ekran LED
 • Madhësia e tavolinës:330*240mm
 • Paketuar me kuti me ngjyra dhe shkumë

Veglat INGCO

Mjetet INGCO janë të përkushtuara për t’i bërë mjetet me cilësi profesionale të përballueshme. Markat e njohura si Bosch, Makita, Stanley janë të cilësisë së lartë, por shumë të shtrenjta. INGCO beson se cilësia e lartë i referohet jo vetëm funksionit, përdorshmërisë dhe pamjes, por edhe efikasitetit, performancës dhe mirëmbajtjes. I gjithë ekipi i INGCO i kushton vëmendje të madhe çdo detaji për t’i bërë mjetet INGCO të qëndrojnë në krye të botës. I gjithë ekipi i INGCO është i vendosur në Kinë për të mbështetur marketingun global. Ne fokusohemi në gjetjen e partnerëve jashtë shtetit në vend që të krijojmë ekipin tonë të shitjeve. Në vend që të bëjmë shumë reklama, ne preferojmë të kursejmë të gjitha shpenzimet shtesë për të maksimizuar përfitimet për partnerët. INGCO-Bëni botën në duart tuaja.

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PESHORE ELEKTRONIKE LED HESA3303”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

- 11%
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V
SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V

SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L8,900.Çmimi i tanishëm është: L7,900.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BALLANDEZ PROFESIONAL 50 M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOELTE DADICEKESH
PISTOELTE DADICEKESH

PISTOELTE DADICEKESH

Sold by INGCO.AL
L19,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SALDATRIÇE INVERTER ING-MMA1805
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PINCE TESTER 400A INGCO DCM6003
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KALIBER INOXI 200 MM
PESHORE ELEKTRONIKE LED HESA3303
PESHORE ELEKTRONIKE LED HESA3303
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart