Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu
- 8%

MATRAPIK SDS – PLUS 800 W

Çmimi origjinal qe: L7,500.Çmimi i tanishëm është: L6,900.

✓ Brand: Emtop
✓ Fuqia: 800 W
✓ Forca goditese: 2.8 J
✓ Kapaciiteti i shpimit: 26 mm
✓ Nr. i Rrotullimeve: 0-400 rpm
✓ Mandrino: 2 Cope + 5 Aks

Çmimi origjinal qe: L7,500.Çmimi i tanishëm është: L6,900.

(-8%)
Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK SDS – PLUS 800 W

MATRAPIK SDS – PLUS 800 W

Matrapik me elektromotorr 800 W, i cili gjeneron 450 Rpm një fuqi të plotë për të shpuar në materiale të ndryshme si beton, dru etj. Mekanizmi çekiç elektro -pneumatike SDS plus prodhon energji të lartë 2.8 J që rezulton në shpimin më të shpejtë dhe më efektiv. Çelësi me dy pozicione komandimi të jep mundësinë për të goditur ose për të shpuar dhe goditur. Ka një dorezë shumë komode e cila e bën lehtësisht të komandueshëm, është i lehtë dhe shumë funksional

✓ Brand: Emtop
✓ Fuqia: 800 W
✓ Forca goditese: 2.8 J
✓ Kapaciiteti i shpimit: 26 mm
✓ Nr. i Rrotullimeve: 0-400 rpm
✓ Mandrino: 2 Cope + 5 Aks

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK SDS – PLUS 800 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET KRIKETI MATADOR
KOMPLET KRIKET MATADOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR AJRI 24L

KOMPRESOR AJRI 24L

Sold by INGCO.AL
L16,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PESHORE ELEKTRONIKE ME BATERI
PESHORE ELEKTRONIKE ME BATERI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 2000 W
POMPE LAVAZHI 2000 W

POMPE LAVAZHI 2000 W

Sold by INGCO.AL
L19,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAVOLINE HEKUROSJE
TAVOLINE HEKUROSJE

TAVOLINE HEKUROSJE

Sold by INGCO.AL
L3,190
- 13%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGURE ME 2 BATERI 5.0 AH

ELEKTROGURE ME 2 BATERI 5.0 AH

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L14,900.Çmimi i tanishëm është: L12,900.
MATRAPIK SDS – PLUS 800 W
MATRAPIK SDS – PLUS 800 W

Çmimi origjinal qe: L7,500.Çmimi i tanishëm është: L6,900.

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart