Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

METER DISTANCE ME LAZER

L6,500

ELDD0601

Brand: Emtop

Largesia: 0.05 – 60 M

Saktësia e matjes: ± 2.0 mm

L6,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

METER LAZER

METER LAZER

Njesia lazer është e lehtë për të perdorur. Me butonin vetë-shpjegues, ju mund të masni menjëherë cdo distance.

Ndizet me ane te butonit power,dhe me pas mund te masni ne menyre te vazhdueshme.

Vlera aktuale e matur mund të ruhet me shtytjen e një butoni. Në sajë të teknologjisë inovative EMTOP lazer, ju mundesohen matjet me te sakta.

  • ELDD0601
  • Brand: Emtop
  • Largesia: 0.05 – 60 M
  • Saktësia e matjes: ± 2.0 mm
  • Zgjidhja e teknologjisë së lartë për matje të përshtatshme
  • Funksionalitet i lartë për shkak të sensorit të integruar të pjerrësisë 360 °
  • I saktë dhe i lehtë për t’u përdorur për shkak të ekranit të ndriçuar i cili rrotullohet automatikisht në varësi të orientimit të instrumentit
  • Deri në 25,000 matje individuale për ngarkimin e baterisë për shkak të teknologjisë Li-Ion
  • Matesit e distances me lazer sherbejne per te matur ne distance zonat e paarritshme sic jane tavanet e larta.

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: METER DISTANCE ME LAZER

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “METER DISTANCE ME LAZER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FSHESË ME VAKUM ME BATERI CVLI2006
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KIT AJRI INGCO 5-COPE AKT0051
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS TUBASH 800 W
NGJITËS TUBASH 800 W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAVOLINE HEKUROSJE
TAVOLINE HEKUROSJE

TAVOLINE HEKUROSJE

Sold by INGCO.AL
L3,190
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
HYPERDESMO 25 KG ( HIDROIZOLUES )
HYPERDESMO 25 KG ( HIDROIZOLUES )
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KEPUCE PUNE ME QAFE

KEPUCE PUNE ME QAFE

Sold by INGCO.AL
L3,500
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart