Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KRIK KROKODIL 3 TON HFJ302

L12,900

 • 3 ton
 • Min. lartësia: 135 mm
 • Maks. lartësia: 410 mm
 • Udhëtimi: 275 mm
 • Pesha neto: 16 kg
 • Paketuar sipas kutisë me ngjyra
SKU: HFJ302 Tags: ,

L12,900

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KRIK KROKODIL 3 TON HFJ302

KRIK KROKODIL 3 TON HFJ302

 • 3 ton
 • Min. lartësia: 135 mm
 • Maks. lartësia: 410 mm
 • Udhëtimi: 275 mm
 • Pesha neto: 16 kg
 • Paketuar sipas kutisë me ngjyra

Veglat INGCO

Mjetet INGCO janë të përkushtuara për t’i bërë mjetet me cilësi profesionale të përballueshme. Markat e njohura si Bosch, Makita, Stanley janë të cilësisë së lartë, por shumë të shtrenjta. INGCO beson se cilësia e lartë i referohet jo vetëm funksionit, përdorshmërisë dhe pamjes, por edhe efikasitetit, performancës dhe mirëmbajtjes. I gjithë ekipi i INGCO i kushton vëmendje të madhe çdo detaji për t’i bërë mjetet INGCO të qëndrojnë në krye të botës. I gjithë ekipi i INGCO është i vendosur në Kinë për të mbështetur marketingun global. Ne fokusohemi në gjetjen e partnerëve jashtë shtetit në vend që të krijojmë ekipin tonë të shitjeve. Në vend që të bëjmë shumë reklama, ne preferojmë të kursejmë të gjitha shpenzimet shtesë për të maksimizuar përfitimet për partnerët. INGCO-Bëni botën në duart tuaja.

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KRIK KROKODIL 3 TON HFJ302”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE INGCO SPG1008
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FSHESE ME KORENT

FSHESE ME KORENT

Sold by INGCO.AL
L7,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRIK KROKODIL 2 TON HFJ201
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET KRIKETI
KOMPLET KRIKETI

KOMPLET KRIKETI

Sold by INGCO.AL
L2,990
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
ZMERILUESE RRETHORE ME AJER
ZMERILUESE RRETHORE ME AJER
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
PISTOLETË PËR FRYRJE GOMASH
KRIK KROKODIL 3 TON HFJ302
KRIK KROKODIL 3 TON HFJ302
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart