Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu
- 9%

KEPUC PUNE ME MBOJTJE

Add your review

Çmimi origjinal qe: L6,500.Çmimi i tanishëm është: L5,900.

  • Materiali i jashtëm eshte i bërë nga lëkura e fortë.
  • Me kapak çeliku në majë të gishtave dhe shollë e ndërmjetme prej çeliku.
  • Kapaku i përparmë i tërhequr mbron lëkurën gjatë gjunjëzimit.
  • Ngjyra: E zezë/blu
  • Pesha: 670 gr
  • Prodhuar ne Gjermani 🇩🇪

Çmimi origjinal qe: L6,500.Çmimi i tanishëm është: L5,900.

(-9%)
Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KEPUC PUNE ME MBOJTJE

KEPUC PUNE ME MBOJTJE

 

 

produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KEPUC PUNE ME MBOJTJE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

- 6%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MIXER KOLLI 1400 W

MIXER KOLLI 1400 W

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L9,500.Çmimi i tanishëm është: L8,900.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KIT AJRI INGCO 5-COPE AKT0051
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGROHESE ME RREGULLATOR TE NXEHTESISE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË LAVAZHI STM 160 WPS
POMPË LAVAZHI STM 160 WPS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPERKATES PLASTIK AUTOMATIK
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SET LULE FREZE
SET LULE FREZE
KEPUC PUNE ME MBOJTJE
KEPUC PUNE ME MBOJTJE

Çmimi origjinal qe: L6,500.Çmimi i tanishëm është: L5,900.

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart