Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHARRE BANGO

L25,500

Sharra Bango Tolsen vjen me një diapazon të animit të tehut prej 0°-45°

Fuqia maksimale e prerjes mund të arrijë rreth 4500 RPM, e bën punën tuaj më të lehtë dhe gjithashtu ju jep saktësi më të mirë.

• Miratimi CE
• Fuqia hyrëse: 1500W
• Tensioni nominal: 230V
• Frekuenca:50Hz
• Shpejtësia pa ngarkesë: 4500/min
• Madhësia e tehut: Ø254(10″)xØ30×2.8mm
• Kapaciteti maksimal i prerjes: 85mm @ 90°,60mm @ 45°
• Gama e animit të tehut: 0°- 45°
• Sipër tavoline prej llamarine
• Madhësia e Tavolinës kryesore:546x630mm
• Madhësia e tabelës zgjatuese (majtas/djathtas):630X190mm
• Madhësia e tabelës zgjatuese (e pasme): 250×540 mm
• Aksesorë
• 1pc Matës
• 1 pc mbulesë sigurie
• 1 pc Rrip gardh
• 1pc Shkop shtytës
• 1 copë teh sharre (254xØ30X2.8mm)
• 1pc çelës gjashtëkëndor
• 1 pc çelës arrë me bosht
• 1pc çelës me fund të hapur për vidhën e kllapave
• Paketimi: kuti kartoni me etiketë me ngjyra

L25,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

SHARRE BANGO

SHARRE BANGO

Sharra Bango Tolsen vjen me një diapazon të animit të tehut prej 0°-45°

Fuqia maksimale e prerjes mund të arrijë rreth 4500 RPM, e bën punën tuaj më të lehtë dhe gjithashtu ju jep saktësi më të mirë.

Sharra e bangos Tolsen 79660 është jashtëzakonisht kompakte, duke dhënë performancë profesionale portative në një larmi vendesh pune

Me motor te fuqishem prej 1500 W dhe mundesi prerje me kende te ndryshme ne intervalin 0- 45°

Ideale per prerjen e materialeve drusore me permasa te mesme dhe te vogla.

Numri I larte I xhirove prej 4500 rpm, ben me te lehte prerjen dhe eliminon shfaqjen e dhembezimeve ne materialin qe pritet.

Filtri i papastertise, mbledh pluhurat e imtezuar dhe mbron shendetin e operatorit nga mikrogrimcat e dmshme te pluhurit.

Me thellesi prerje deri ne 55 mm ne 90° dhe 32 mm ne 45°.

• Miratimi CE
• Fuqia hyrëse: 1500W
• Tensioni nominal: 230V
• Frekuenca:50Hz
• Shpejtësia pa ngarkesë: 4500/min
• Madhësia e tehut: Ø254(10″)xØ30×2.8mm
• Kapaciteti maksimal i prerjes: 85mm @ 90°,60mm @ 45°
• Gama e animit të tehut: 0°- 45°
• Sipër tavoline prej llamarine
• Madhësia e Tavolinës kryesore:546x630mm
• Madhësia e tabelës zgjatuese (majtas/djathtas):630X190mm
• Madhësia e tabelës zgjatuese (e pasme): 250×540 mm
• Aksesorë
• 1pc Matës
• 1 pc mbulesë sigurie
• 1 pc Rrip gardh
• 1pc Shkop shtytës
• 1 copë teh sharre (254xØ30X2.8mm)
• 1pc çelës gjashtëkëndor
• 1 pc çelës arrë me bosht
• 1pc çelës me fund të hapur për vidhën e kllapave
• Paketimi: kuti kartoni me etiketë me ngjyra

 

 

 

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: SHARRE BANGO


Warning: Undefined array key "v" in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/themes/rehub-theme/functions/video_class.php on line 31

Warning: Undefined variable $vid in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/themes/rehub-theme/functions/video_class.php on line 105
video SHARRE BANGO

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRE BANGO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR AJRI 24L

KOMPRESOR AJRI 24L

Sold by INGCO.AL
L16,500
- 11%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 450 TURBO TEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBO TEC

ZMERILUESE SXE 450 TURBO TEC

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L23,500.Çmimi i tanishëm është: L21,000.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MOTOSHARRË ME BENZINE
MOTOSHARRË ME BENZINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PRERESE PLLAKASH PROFESIONALE SIGMA 84 CM
PRERESE PLLAKASH PROFESIONALE SIGMA 84 CM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BALADEZ PROFESIONAL 20M
BALADEZ PROFESIONAL 20M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADIÇEKËSH
PISTOLETË DADIÇEKËSH
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart