Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LIDHËSE KRYQ PËR UA- ME CD

Add your review

L17

LIDHËSE KRYQ PËR UA- ME CD

LIDHËSE KRYQ PËR UA- ME CD Për bashkimin e profilit kryesor UA 50/40 me profilin mbajtës CD 60/27

Lidhësja kryq prej llamarine për profil UA me CD realizon lidhje të thjeshtë dhe të sigurtë të profilit kryesor dhe profilit mbajtës të konstruksionit metalik prej  profileve UA dhe CD

Karakteristikat

 • Bashkim i thjeshtë dhe i sigurtë i profileve kryesorë dhe mbajtës të një konstruksioni tavani
 • Rregullim i thjeshtë i profileve nëpërmjet krahëve rregulluese
 • Qëndron mirë tek profilet e tavanit Knauf
 • Mund të fiksohet edhe mbi zgjatuesin për CD
 • Për cdo pikë lidhje e nevojshme 1 lidhëse kryq
 • Ofrohet e pa përthyer

L17

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LIDHËSE KRYQ PËR UA- ME CD

LIDHËSE KRYQ PËR UA- ME CD Për bashkimin e profilit kryesor UA 50/40 me profilin mbajtës CD 60/27

Lidhësja kryq prej llamarine për profil UA me CD realizon lidhje të thjeshtë dhe të sigurtë të profilit kryesor dhe profilit mbajtës të konstruksionit metalik prej  profileve UA dhe CD

Karakteristikat

 • Bashkim i thjeshtë dhe i sigurtë i profileve kryesorë dhe mbajtës të një konstruksioni tavani
 • Rregullim i thjeshtë i profileve nëpërmjet krahëve rregulluese
 • Qëndron mirë tek profilet e tavanit Knauf
 • Mund të fiksohet edhe mbi zgjatuesin për CD
 • Për cdo pikë lidhje e nevojshme 1 lidhëse kryq
 • Ofrohet e pa përthyer

Fusha e përdorimit

Lidhësja kryq shërben për realizimin e lidhjes të profileve kryesore UA 40/40 me profilet mbajtëse CD 60/27.

Përpunimi
1) Krahët mbajtës të lidhëses kryq përthyhen në kënd 90° me bazën.
2) Krahët rregulluese përthyhen nga jashtë
3) Lidhësja kryq futet diagonalisht në profilin kryesor UA dhe krahët mbajtëse të njërës anë fiksohen në profilin mbajtës CD.
4) Shtypet nga poshtë tek baza dhe kështu fiksohen krahët mbajtës të anës tjetër.
5) Lidhësja kryq tashmë është e montuar, por profilet mund të zhvendosen pa problem. Pas rregullimit të profileve, krahët rregulluese përkulen dhe në këtë mënyrë lidhësja kryq fiksohet në konstruksion.

VARIANTET E PRODUKTIT

Përshkrimi Varianti Gjerësia Gjatësia Trashësia Pesha Coha Numri i artikullit EAN
Lidhëse kryq për profil UA me CD Për profile UA- me CD 165 mm 00068986 4003982170378

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LIDHËSE KRYQ PËR UA- ME CD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO SILIKONI CONNI - KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
BAXHO KNAUF - DRITARE KONTROLLI

BAXHO KNAUF – DRITARE KONTROLLI

Sold by Knauf
L1,750L3,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PROFIL UW KNAUF

PROFIL UW KNAUF

Sold by Knauf
L429L624
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË GIPSI SONICBOARD KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
lesh-guri-naturboard-venti

LESH GURI NATURBOARD VENTI

Sold by Knauf
L360L21,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LIDHËSE KRYQ PËR CD KNAUF
LIDHËSE KRYQ PËR UA- ME CD
LIDHËSE KRYQ PËR UA- ME CD
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart