Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

GRAFIATO KNAUF RP 240

Add your review

L1,200

RP 240

Suva minerale e shkallës së lartë me një strukturë zakonore në madhësi drithi 2, 3 ose 5 mm për prodhimin e strukturës së brazdës horizontale, vertikale ose të rrumbullakët të fërkimit, llaçit të llaçit ose shenjave të mistrit të shtypura me një mistri zbutëse.

Karakteristikat

 • Kategoria e rezistencës në shtypje CS II sipas DIN EN 998-1
 • Për ambiente të brendshme dhe të jashtme
 • Ilaç kundër ujit
 • Përpunimi me makinë ose me dorë
 • Sjellja e zjarrit A1
 • Kokërr 2/3/5 mm
 • Ngjyra e bardhë (rreth RAL 9016)
 • Mund të ngjyroset në një masë të kufizuar sipas tifozit me ngjyra Knauf ColorConcept
Tags: ,

L1,200

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

GRAFIATO KNAUF RP 240

GRAFIATO KNAUF RP 240 Suva minerale e shkallës së lartë me një strukturë zakonore në madhësi drithi 2, 3 ose 5 mm për prodhimin e strukturës së brazdës horizontale, vertikale ose të rrumbullakët të fërkimit, llaçit të llaçit ose shenjave të mistrit të shtypura me një mistri zbutëse.

Karakteristikat

 • Kategoria e rezistencës në shtypje CS II sipas DIN EN 998-1
 • Për ambiente të brendshme dhe të jashtme
 • Ilaç kundër ujit
 • Përpunimi me makinë ose me dorë
 • Sjellja e zjarrit A1
 • Kokërr 2/3/5 mm
 • Ngjyra e bardhë (rreth RAL 9016)
 • Mund të ngjyroset në një masë të kufizuar sipas tifozit me ngjyra Knauf ColorConcept

Fusha e përdorimit

fusha e zbatimit
Për prodhimin e strukturave me brazda horizontale, vertikale ose të rrumbullakëta, shenjat e suvasë ose mistritë të mbështjellë ose patch të shtypur me një mistri zbutës.

Si suva e mbarimit të mineraleve

 • Sistemet e murit të ngrohtë Knauf
 • Suva gëlqereje, gëlqere-çimentoje dhe çimentoje për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm
 • Suvatimi
 • Plasterboard dhe plasterboard
Përpunimi

ekzekutimi
Shtrembërojeni me mistri në madhësinë dhe strukturën e kokrrës menjëherë me mjetin e dëshiruar (mistri PVC etj.) Në drejtimin e dëshiruar (vertikal, horizontal ose i rrumbullakët). Si suva e mbështjellë, vendosni llaç në trashësi dhe strukturë të mjaftueshme të suvasë me rulin. Si suva patch, vendosni llaç në trashësinë e mjaftueshme të suvasë dhe modelojeni menjëherë duke e futur mistrin në një mënyrë të kompensuar dhe duke e tërhequr butësisht. Punoni me lagështirë, mos punoni në sipërfaqe të shtrënguara. Plotësoni sipërfaqet e lidhura në një hap pune.

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

 

Specification: GRAFIATO KNAUF RP 240


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “GRAFIATO KNAUF RP 240”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO SILIKONI CONNI - KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË GIPSI SAFEBOARD KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PLLAKË GIPSI DIAMANT KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË AKUSTIKE CLEANEO KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LESH GURI NATURBOARD TF KNAUF

LESH GURI NATURBOARD TF KNAUF

Sold by Knauf
L690L39,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHIRIT TRENN-FIX VETËNGJITËS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart