Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LIDHËSE KRYQ PËR CD KNAUF

Add your review

L17

LIDHËSE KRYQ PËR CD KNAUF

LIDHËSE KRYQ PËR CD KNAUF Për realizimin e lidhjeve kryq të profileve

Lidhësja kryq për CD 60/27 C3 prej llamarine kujdeset për lidhje të sigurtë dhe të thjeshtë të profilit kryesor dhe PROFILIT mbajtës në konstruksionet e tavaneve të varura prej profileve CD 60/27.

Karakteristikat

 • Lidhje e sigurtë dhe e thjeshtë e profileve kryesore dhe mbajtëse të një konstruksioni tavani të varur
 • Rregullim i thjeshtë i profileve përmes sustave rregulllues
 • Qëndron shumë mirë brenda profileve të tavanit
 • Mund të aplikohet edhe mbi zgjatuesin për CD dhe Multi bashkuesin
 • Për cdo pikë lidhje të profilit është e nevojshme vetëm 1 lidhëse kryq
 • Ofrohet e pa përthyer

L17

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LIDHËSE KRYQ PËR CD KNAUF

LIDHËSE KRYQ PËR CD KNAUF Për realizimin e lidhjeve kryq të profileve

Lidhësja kryq për CD 60/27 C3 prej llamarine kujdeset për lidhje të sigurtë dhe të thjeshtë të profilit kryesor dhe PROFILIT mbajtës në konstruksionet e tavaneve të varura prej profileve CD 60/27.

Karakteristikat

 • Lidhje e sigurtë dhe e thjeshtë e profileve kryesore dhe mbajtëse të një konstruksioni tavani të varur
 • Rregullim i thjeshtë i profileve përmes sustave rregulllues
 • Qëndron shumë mirë brenda profileve të tavanit
 • Mund të aplikohet edhe mbi zgjatuesin për CD dhe Multi bashkuesin
 • Për cdo pikë lidhje të profilit është e nevojshme vetëm 1 lidhëse kryq
 • Ofrohet e pa përthyer

Fusha e përdorimit

Lidhësja kryq shërben për realizimin e lidhjes kryq të profileve CD 60/27.

Përpunimi

1) Krahët mbajtës të lidhëses kryq përthyhen në kënd 90° me bazën.

2) Krahët rregulluese përthyhen nga jashtë.

3) Lidhësja kryq futet diagonalisht në profilin kryesor dhe krahët mbajtëse të njërës anë fiksohen në profilin mbajtës.

4) Shtypet nga poshtë tek baza dhe kështu fiksohen krahët mbajtës të anës tjetër.

5) Lidhësja kryq tashmë është e montuar, por profilet mund të zhvendosen pa problem. Pas rregullimit të profileve, krahët rregulluese përkulen dhe në këtë mënyrë lidhësja kryq fiksohet në konstruksion.

VARIANTET E PRODUKTIT

Përshkrimi Varianti Gjerësia Gjatësia Trashësia Pesha Coha Numri i artikullit EAN
Lidhëse kryq për CD 60/27 për CD 60/27 145 mm 00003446 4003982076588

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LIDHËSE KRYQ PËR CD KNAUF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LESH GURI NATURBOARD ME ALUMIN

LESH GURI NATURBOARD ME ALUMIN

Sold by Knauf
L540L38,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË ÇIMENTATO AQUAPANEL INDOOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO ME SILIKON KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MEMBRANË HOMESEAL LDS 5
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GARZË VETËNGJITËSE KNAUF

GARZË VETËNGJITËSE KNAUF

Sold by Knauf
L190L350
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLLË PLLAKASH KNAUF K6
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart