Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

GANXHË PËR TRA DRURI KNAUF

L20

GANXHË PËR TRA DRURI KNAUF

GANXHË PËR TRA DRURI KNAUF VARËSE ANKER Për fiksimin direkt të konstruksionit metalik në binar druri

Mënyrë veçanërisht e thjeshtë dhe ekonomike për varjen e konstruksionit metalik (profile CD 60/27 në binar druri.

Karakteristikat

  • Montim i thjeshtë

L20

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

GANXHË PËR TRA DRURI KNAUF

GANXHË PËR TRA DRURI KNAUF VARËSE ANKER Për fiksimin direkt të konstruksionit metalik në binar druri

Mënyrë veçanërisht e thjeshtë dhe ekonomike për varjen e konstruksionit metalik (profile CD 60/27 në binar druri.

Karakteristikat

  • Montim i thjeshtë

Fusha e përdorimit

Për fiksimin e konstruksionit metalik të tavaneve të varura në binar druri.

Përpunimi

1) Varësja Anker vidhoset në lartësinë e dëshiruar në binarin e drurit.
2) Brinjët mbajtëse futen në profilin CD 60/27.

VARIANTET E PRODUKTIT

Përshkrimi Varianti Gjerësia Gjatësia Trashësia Pesha Coha Numri i artikullit EAN
Ankerhänger für CD 60/27 170 mm 0,25 kN 00019873 4003982143815

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “GANXHË PËR TRA DRURI KNAUF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLLË PLLAKASH KNAUF K6
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË ÇIMENTATO AQUAPANEL INDOOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GARZË VETËNGJITËSE KNAUF

GARZË VETËNGJITËSE KNAUF

Sold by Knauf
L190L350
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO KUNDRA LAGËSHTIRËS UNIFLOTT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË ÇIMENTATO UNIVERSALE AQUAPANEL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MEMBRANË TERMOIZOLUESE LDS 35
GANXHË PËR TRA DRURI KNAUF
GANXHË PËR TRA DRURI KNAUF
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart