Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LIDHËSE KRYQ TEKE ANKER

L24

LIDHËSE KRYQ TEKE ANKER

LIDHËSE KRYQ TEKE ANKER Për lidhjen kryq të profileve

Lidhësja kryq e njëanshme prej llamarine është një alternativë e lidhëses kryq standarte.  Ajo përdoret veçanërisht gjatë montimit të profileve kur kemi pak vend ndërmjet soletës së tavanit dhe konstruksionit të tavanit të varur dhe mbi të gjitha është i përshtatshëm tek profilet në korrnizë të tavanit (montim i njëanshëm).

Karakteristikat

  • Bashkim i thjeshtë i profileve kryesore dhe mbajtëse të një konstruksioni metalik tavani
  • Përkulet vetëm me një gisht
  • Vendoset tek profilet ne korrnizë të tavanit
  • Montim i thjeshtë

L24

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LIDHËSE KRYQ TEKE ANKER

LIDHËSE KRYQ TEKE ANKER Për lidhjen kryq të profileve

Lidhësja kryq e njëanshme prej llamarine është një alternativë e lidhëses kryq standarte.  Ajo përdoret veçanërisht gjatë montimit të profileve kur kemi pak vend ndërmjet soletës së tavanit dhe konstruksionit të tavanit të varur dhe mbi të gjitha është i përshtatshëm tek profilet në korrnizë të tavanit (montim i njëanshëm).

Karakteristikat

  • Bashkim i thjeshtë i profileve kryesore dhe mbajtëse të një konstruksioni metalik tavani
  • Përkulet vetëm me një gisht
  • Vendoset tek profilet ne korrnizë të tavanit
  • Montim i thjeshtë

Fusha e përdorimit

Lidhësja kryq e njëanëshme zëvendëson lidhësen normale kryq dhe shërben për bashkimet kryq të profileve. Për këtë lloj bashkimi, përdoren dy lidhëse kryq të njëanëshme për çdo pikë bashkimi.

Ajo është e përshtatshme për bashkimet e njëanëshme të profileve në korrnizat e tavanit. Këtu nevojitet vetëm një lishëse kryq e njëanshëm.

Përpunimi

1) Krahët e lidhësit përkulen.

2) krahët mbajtës të lidhësit futen në profilin mbajtës CD dhe krahu i sipërm përkulet tek profili kryesor.

VARIANTET E PRODUKTIT

Përshkrimi Varianti Gjerësia Gjatësia Trashësia Pesha Coha Numri i artikullit EAN
Lidhëse kryq e njëanëshme CD 60/27 45 mm 00003415 4003982030191

 

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LIDHËSE KRYQ TEKE ANKER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO KUNDRA LAGËSHTIRËS UNIFLOTT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHIRIT TRENN-FIX VETËNGJITËS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LIDHËSE KRYQ PËR CD KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SUVA GIPSI ROTBAND KNAUF
SUVA GIPSI ROTBAND KNAUF

SUVA GIPSI ROTBAND KNAUF

Sold by Knauf
L260L1,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LESH GURI NATURBOARD VENTACUSTO

LESH GURI NATURBOARD VENTACUSTO

Sold by Knauf
L480L27,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LESH GURI NATURBOARD TF KNAUF

LESH GURI NATURBOARD TF KNAUF

Sold by Knauf
L690L39,700
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart