Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BAXHO KNAUF – DRITARE KONTROLLI

Add your review

L1,750L3,900

BAXHO KNAUF – DRITARE KONTROLLI

BAXHO KNAUF – DRITARE KONTROLLI për të gjitha sistemet e tavanit dhe mureve pa kërkesa fiziko-ndërtimore

Dritare kontrolli për tu montuar në mure (mure ndarëse, Veshje muri dhe mure masive) dhe tavane të varura

Për të gjitha trashësitë e pllakave me trashësi nga 20 deri 25 mm. Përbëhet nga një korrnizë alumini të eloksuar me kapak të brendshëm që hapet dhe çmontohet komplet me një pllakë Knauf Diamant të ngjitur (për dritare me dimensione 200×200 deri 600×6000), me pllakë Knauf Diamant të vidhosur pa profil përforcues (për dritare me dimension deri në 800×800) si dhe me profil përforcues (për dimensione > 800×800) dhe një siguresë mbajtëse vetë-aktivizuese për kapakun.

SKU: N/A Tags: ,

L1,750L3,900

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

BAXHO KNAUF – DRITARE KONTROLLI

BAXHO KNAUF – DRITARE KONTROLLI për të gjitha sistemet e tavanit dhe mureve pa kërkesa fiziko-ndërtimore

Dritare kontrolli për tu montuar në mure (mure ndarëse, Veshje muri dhe mure masive) dhe tavane të varura

Për të gjitha trashësitë e pllakave me trashësi nga 20 deri 25 mm. Përbëhet nga një korrnizë alumini të eloksuar me kapak të brendshëm që hapet dhe çmontohet komplet me një pllakë Knauf Diamant të ngjitur (për dritare me dimensione 200×200 deri 600×6000), me pllakë Knauf Diamant të vidhosur pa profil përforcues (për dritare me dimension deri në 800×800) si dhe me profil përforcues (për dimensione > 800×800) dhe një siguresë mbajtëse vetë-aktivizuese për kapakun.

Karakteristikat

  • Dritare kontrolli për tavan dhe mur
  • Me përdorim universal për trashësi të ndryshme pllake gipsi
  • Me pllakë të ngjitur/vidhosur Knauf Diamant (nuk është e nevojshme të stukohen kapaku)
  • Nevojitet shumë pak vend për tu hapur dhe hapsirë shumë të vogël boshe në brendësi të sistemit
  • Mund të montohet edhe pasi montimi i sistemit ka përfunduar
  • Përshtatet shumë mirë edhe në rast të veshjes me pllakë në zonat sanitare

Përpunimi

Përpunimi kryhet sipas normave të përshtatshme si dhe sipas fletës teknike Knauf E112.

Njihuni me produktet tona Knauf

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BAXHO KNAUF – DRITARE KONTROLLI

Gjatësia cm

20*20 cm, 30*30 cm, 40*40 cm, 50*50 cm, 60*60 cm

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BAXHO KNAUF – DRITARE KONTROLLI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LIDHËSE KRYQ TEKE ANKER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDË PËR LLAMARINË LN KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË GIPSI E BARDHË KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË AKUSTIKE CLEANEO KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MEMBRANË HOMESEAL LDS 200 ALUPLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AUTONIVELANT KNAUF FE 50 LARGO
BAXHO KNAUF – DRITARE KONTROLLI
BAXHO KNAUF – DRITARE KONTROLLI

L1,750L3,900

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart