Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHIRIT GOME NGJITËS KNAUF

Add your review

L620L2,000

SHIRIT GOME NGJITËS KNAUF

SHIRIT GOME NGJITËS KNAUF Rripi i mbështjelljes Knauf është një ngjitës i njëanshëm – sipërfaqja ngjitëse është e hapur. Ky shirit shkumë elastik i qëndrueshëm përmban poret e mbyllura dhe është gri antracit. Për nyjet e nënshkrimit të mureve të ndarjes së lehtë me elementë kufizues. Kur fiksohen profilet e buzës në pjesët e mbyllura të ndërtesës, shirrat e vulosjes janë të ngjeshur. Shirit i nënshkrimit është i hollë në profilet e buzës. Gjerësia e shiritit të vulosjes përcaktohet nga profili individual i buzës. Vendosja e temperaturës dhe substratit nga +5 ° C në +40 ° C. Ruajeni të mbrojtur nga ngrica në dhoma të thata. Gjerësia e shiritave ndryshon nga 30 mm deri në 95 m.

SKU: N/A Tags: ,

L620L2,000

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHIRIT GOME NGJITËS KNAUF

SHIRIT GOME NGJITËS KNAUF Rripi i mbështjelljes Knauf është një ngjitës i njëanshëm – sipërfaqja ngjitëse është e hapur. Ky shirit shkumë elastik i qëndrueshëm përmban poret e mbyllura dhe është gri antracit. Për nyjet e nënshkrimit të mureve të ndarjes së lehtë me elementë kufizues. Kur fiksohen profilet e buzës në pjesët e mbyllura të ndërtesës, shirrat e vulosjes janë të ngjeshur. Shirit i nënshkrimit është i hollë në profilet e buzës. Gjerësia e shiritit të vulosjes përcaktohet nga profili individual i buzës. Vendosja e temperaturës dhe substratit nga +5 ° C në +40 ° C. Ruajeni të mbrojtur nga ngrica në dhoma të thata. Gjerësia e shiritave ndryshon nga 30 mm deri në 95 m.

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: SHIRIT GOME NGJITËS KNAUF


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Gjatësia cm

30 mm, 50 mm, 70 mm, 95 mm

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHIRIT GOME NGJITËS KNAUF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MEMBRANË HOMESEAL LDS 5
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PLLAKË GIPSI DIAMANT KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO ME BAZË GIPSI - FLÄCHENSPACHTEL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDA GIPSI TN VETË-SHPUESE

VIDA GIPSI TN VETË-SHPUESE

Sold by Knauf
L780L1,690
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO ME SILIKON KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PROFIL CW KNAUF

PROFIL CW KNAUF

Sold by Knauf
L514L690
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart