Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELE FIKSUESE PËR UA KNAUF

L280L340

ELE FIKSUESE PËR UA KNAUF

ELE FIKSUESE PËR UA KNAUF Për fiksimin e profileve UA në sistemet e mureve

Ele fiksuese për UA është prej llamarine të fortë 2 mm, e lyer me shtresë kundër korrozionit dhe shërben për të fiksuar profilet UA në sistemet e mureve, p.sh. tek dritaret dhe hapjet e dyerve.

Ofrohet në set sëbashku me 8 dado M8, 8 fletë-U, 8 Vida me upë 8/60 mm dhe 8 bulona M 8/25 mm.

Karakteristikat

  • Montim i thjeshtë
SKU: N/A Tags: ,

L280L340

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELE FIKSUESE PËR UA KNAUF

ELE FIKSUESE PËR UA KNAUF Për fiksimin e profileve UA në sistemet e mureve

Ele fiksuese për UA është prej llamarine të fortë 2 mm, e lyer me shtresë kundër korrozionit dhe shërben për të fiksuar profilet UA në sistemet e mureve, p.sh. tek dritaret dhe hapjet e dyerve.

Ofrohet në set sëbashku me 8 dado M8, 8 fletë-U, 8 Vida me upë 8/60 mm dhe 8 bulona M 8/25 mm.

Karakteristikat

  • Montim i thjeshtë

Fusha e përdorimit

Ele fiksuese për UA shërben për të fiksuar profilet UA në sistemet e mureve

  • Tek bashkimet e dyerve
  • Tek hapjet e dritareve
  • Tek muret me konstruksion metalik të pafiksuara në tavan
Përpunimi

Përpunimi kryhet sipas normave të duhura si dhe detajeve teknike Knauf të Sistemit të Thatë përkatës.

VARIANTET E PRODUKTIT

Përshkrimi Varianti Gjerësia Gjatësia Trashësia Pesha Coha Numri i artikullit EAN
UA-50er 80 mm 00003450 4003982060778
Ele për UA UA-75er 80 mm 00003451 4003982060761
UA-100er 80 mm 00003452 4003982060754

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: ELE FIKSUESE PËR UA KNAUF

Gjatësia cm

UA-50er, UA-75er, UA-100er

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELE FIKSUESE PËR UA KNAUF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LESH GURI KNAUF NATURBOARD FIT

LESH GURI KNAUF FIT PLUS

Sold by Knauf
L336L38,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO KUNDRA LAGËSHTIRËS UNIFLOTT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MEMBRANË HOMESEAL LDS 5
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO PATINIMI BIOFINISH PRO KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDË ME UPË - KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PLLAKË GIPSI DIAMANT KNAUF
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart