Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHIRIT AQUAPANEL (10 CM)

L2,500

SHIRIT AQUAPANEL (10 CM)

SHIRIT AQUAPANEL (10 CM) i përbashkët prej pëlhure qelqi me veshje rezistente ndaj alkaleve

Aplikimi

Shiriti AQUAPANEL® (10cm) është një shirit me fibra qelqi me një shtresë rezistente ndaj alkaleve. Përdoret për të përforcuar nyjet në tavanet dhe dyshemetë në zonat e brendshme dhe në mure dhe tavanet në zonat e jashtme.

L2,500

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHIRIT AQUAPANEL (10 CM)

SHIRIT AQUAPANEL (10 CM) i përbashkët prej pëlhure qelqi me veshje rezistente ndaj alkaleve

Aplikimi

Shiriti AQUAPANEL® (10cm) është një shirit me fibra qelqi me një shtresë rezistente ndaj alkaleve. Përdoret për të përforcuar nyjet në tavanet dhe dyshemetë në zonat e brendshme dhe në mure dhe tavanet në zonat e jashtme.

Përpunimi

Mbushni nyjet me mbushës të përbashkët AQUAPANEL® – gri (tavanet e brendshme, tavanet e jashtme dhe muret), AQUAPANEL® Climateshield Joint Filler – gri (pjesët e jashtme në AQUAPANEL® Cement Board Outdoor Climareshield) ose ngjitës pllakash (ambientet e brendshme në AQUAPANEL®) Nënshkrimi i pllakës dysheme të bordit të çimentos) dhe vendosja e shiritit AQUAPANEL® (10 cm)

Mbulimi

Afërsisht 2.1 m / m2

Metoda e dorëzimit / magazinimit

Rrotulla të gjera 100 mm të gjata x 20 m. 18 rrotulla / kuti kartoni.
Kodi i artikullit: 465546
Rrotulla të gjera 100 mm të gjata x 50 m. 12 rrotulla / kartoni.
Kodi i artikullit: 429471
Ruhet në vend të thatë dhe mbrojeni nga lagështia.

 

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHIRIT AQUAPANEL (10 CM)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BETON KONTAKT KNAUF

BETON KONTAKT KNAUF

Sold by Knauf
L4,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHIRIT TRENN-FIX VETËNGJITËS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LESH GURI TERMIK KNAUF

LESH GURI TERMIK KNAUF

Sold by Knauf
L805L94,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PROFIL UW KNAUF

PROFIL UW KNAUF

Sold by Knauf
L429L624
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AUTONIVELANT KNAUF FE 50 LARGO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLLË PLLAKASH KNAUF K6
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart