Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDA MAXI AQUAPANEL

L1,600L4,500

VIDA MAXI AQUAPANEL

VIDA MAXI AQUAPANEL Për fiksimin e bordit të çimentos AQUAPANEL®

AQUAPANEL® Maxi Vida janë zhvilluar posaçërisht për fiksimin e AQUAPANEL Bordi i Çimentos në kornizat prej druri dhe metali me trashësi të ndryshme. Të dyja versionet e gjilpërës dhe pikës së stërvitjes me countersunk janë në dispozicion. AQUAPANEL® Vidat Maxi mund të përdoren si për aplikime në mur ashtu edhe në tavan në brendësi dhe aplikime të jashtme.

SKU: N/A Tags: ,

L1,600L4,500

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDA MAXI AQUAPANEL

VIDA MAXI AQUAPANEL Për fiksimin e bordit të çimentos AQUAPANEL®

AQUAPANEL® Maxi Vida janë zhvilluar posaçërisht për fiksimin e AQUAPANEL Bordi i Çimentos në kornizat prej druri dhe metali me trashësi të ndryshme. Të dyja versionet e gjilpërës dhe pikës së stërvitjes me countersunk janë në dispozicion. AQUAPANEL® Vidat Maxi mund të përdoren si për aplikime në mur ashtu edhe në tavan në brendësi dhe aplikime të jashtme.

Karakteristikat

AQUAPANEL® Maxi Screw SN është zhvilluar posaçërisht për fiksim Bordi i Çimentos AQUAPANEL® në kornizat prej druri dhe metali (trashësia e metalit nga 0,6 në 0,7 mm). Këto vida kanë një pikë gjilpëre dhe një kundërmbytje. AQUAPANEL® Maxi Screw SN 39 është i përshtatshëm për një shtresë të vetme ose të dyfishtë dërrasa në një kornizë metalike ose një panel me një shtresë në një kornizë druri. AQUAPANEL® Maxi Screw SN 25 mund të përdoret për një panel me një shtresë në një kornizë metalike.

  • AQUAPANEL® Maxi Screw SN 55 mund të përdoret për një shtresë të dyfishtë të bordeve në një kornizë druri ose për një shtresë të trefishtë të dërrasave në një kornizë metalike.
  • AQUAPANEL® Maxi Screw SB është zhvilluar posaçërisht për rregullim Bordi i Çimentos AQUAPANEL® në kornizat metalike (trashësia e metalit nga 0.8 në 2 mm). Vidat kanë një pikë stërvitjeje dhe një kundërmbytje.
  • AQUAPANEL® Maxi Screw SB 39 është i përshtatshëm për një shtresë të vetme ose të dyfishtë të dërrasave.
  • AQUAPANEL® Maxi Screw SB 25 mund të përdoret për një shtresë të vetme bordesh. Të gjitha vidhat AQUAPANEL® Maxi kanë një shtresë të veçantë rezistente ndaj korrozionit, e cila jep një rezistencë korrozioni të garantuar 720 orë në një provë llak kripe. Makina është sistemi i zakonshëm i rreshtimit të thatë PH2.

Përpunimi

Vidat janë instaluar në mënyrë të tillë që kokat e vidave të jenë në nivel me rrafshin të bordit. Hapësira e vidave ≤ 250 mm. Largësia nga buza> 15 mm. Perdorimi i rekomandohet kaçavida me kontroll të thellësisë.

 

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDA MAXI AQUAPANEL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO AKRILIKE OXXI - KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LIDHËSE KRYQ PËR CD KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
KOLLË PLLAKASH KNAUF K4
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË ÇIMENTATO UNIVERSALE AQUAPANEL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LESH GURI NATURBOARD VENTACUSTO

LESH GURI NATURBOARD VENTACUSTO

Sold by Knauf
L480L27,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LESH GURI ME ALUMIN CHIMENEA
LESH GURI ME ALUMIN CHIMENEA

LESH GURI ME ALUMIN CHIMENEA

Sold by Knauf
L940L94,700
VIDA MAXI AQUAPANEL

L1,600L4,500

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart